Mora Benefit servis 5 let

0 %
(0 hodnocení)

Zakoupením tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších 36 měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika Gorenje s.r.o. Nevzniká však nárok na výměnu výrobku v případě opakovaných oprav apod. Zákazník tyto skutečnosti bere na vědomí a s těmito podmínkami souhlasí. Chladničky a mrazničky - na funkci chladícího okruhu, tj. kompresor (kromě relé, ochrany a elektrické instalace kompresoru),... Celý popis

Koupit za 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zakoupením tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších 36 měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika Gorenje s.r.o. Nevzniká však nárok na výměnu výrobku v případě opakovaných oprav apod. Zákazník tyto skutečnosti bere na vědomí a s těmito podmínkami souhlasí.

Chladničky a mrazničky - na funkci chladícího okruhu, tj. kompresor (kromě relé, ochrany a elektrické instalace kompresoru), kondenzátor, výparník, filtrdehydrátor, kapilára, spojovací potrubí

Vestavné trouby - na programovatelné hodiny, topná tělesa trouby, ventilátor, spínače, popraskání smaltu trouby*

Varné desky sklokeramické a indukční - na elektronický modul, přepínače, indikátor zbytkového tepla, termostat, varné zóny, pojistku, sklokeramickou varnou desku s výjimkou mechanického poškození desky způsobené používáním, které je v rozporu s návodem k používání.

Mora Benefit servis 5 let nelze uplatnit při běžném opotřebení výrobku, nebo jeho částí (filtry, přirozené změny barvy plastů, atd.)

Mora Benefit servis 5let lze uplatnit pouze na výrobky uvedené na český trh společností Gorenje s.r.o.

Podmínkou platnosti Mora Bonus servis - 5 let je registrace ZDE do 14 dnů od data zakoupení výrobku.

* Netýká se mechanického poškození smaltovaného povrchu (např. poškrábání či běžné opotřebení při výsuvu plechů u trub s prolisy).
Zobrazit více