MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS OC

100 %
(4 hodnocení)

MSI GeForce GTX 1650 VENTUS XS D6 OC Společnost MSI přináší na trh svou vysoce výkonnou herní grafickou kartu GeForce GTX 1650 VENTUS XS. Řada VENTUS hrdě představuje své industriální tvary v neutrálních barvách, které padnou do každé sestavy. Karty GeForce GTX přinášejí ultimátní PC herní zážitek. Poháněna NVIDIA Turing GPU architekturou, karta nabízí 4 GB GDDR6 paměti a celou řadu oblíbených NVIDIA funkcí. OC verze. MSI Afterburner MSI Afterburner je světově nejuznávanější a nejrozšířenější službou... Celý popis

Popis

MSI GeForce GTX 1650 VENTUS XS D6 OC
Společnost MSI přináší na trh svou vysoce výkonnou herní grafickou kartu GeForce GTX 1650 VENTUS XS. Řada VENTUS hrdě představuje své industriální tvary v neutrálních barvách, které padnou do každé sestavy. Karty GeForce GTX přinášejí ultimátní PC herní zážitek. Poháněna NVIDIA Turing GPU architekturou, karta nabízí 4 GB GDDR6 paměti a celou řadu oblíbených NVIDIA funkcí. OC verze.

MSI Afterburner
MSI Afterburner je světově nejuznávanější a nejrozšířenější službou pro grafické karty určenou k přetaktování, která vám dává plnou kontrolu nad vaší grafickou kartou. Poskytuje také neuvěřitelně detailní přehled o hardwaru a je dodáván s některými dalšími funkcemi, jako profily ventilátorů, benchmarking a záznam videa. MSI Afterburner je k dispozici zcela zdarma a může být použit se všemi značkami grafických karet.

NVIDIA Ansel
NVIDIA Ansel je výkonný fotografický režim, díky kterému můžete pořizovat nádherné fotografie během hraní. Nyní můžete zachytit a sdílet své nejúžasnější herní zážitky v super rozlišení, v rozsahu 360°, s technologií HDR a jako stereoskopické fotografie. Zachyťte každý detail na gigapixelových screenshotech - až do 33násobku rozlišení 1080p. Prozkoumejte fotografie s vyhlazenými hranami a ostřejšími detaily, pak je převzorkujte a vytvořte si dekorace na zeď, plakáty nebo tapety na plochu ve velmi vysoké kvalitě.
Zobrazit více

Parametry

Grafický čip GeForce GTX 1650
Frekvence jádra 1410 MHz
Výrobce grafického čipu nVidia
Frekvence jádra (Boost clock) 1620 MHz
Typ chladiče aktivní
Počet ventilátorů 2
Velikost chladiče dvouslotové
OpenGL 4.6
DirectX 12
Šířka paměťové sběrnice 128 bit
Typ grafické paměti GDDR6
Velikost grafické paměti 4 GB
Výrobce MSI
Rozhraní PCI Express x16 3.0
VR Ready ano
Herní ano
Doporučený výkon zdroje 300 W
G-Sync ano
FreeSync ne
RGB podsvícení ne
Přídavné napájení bez přídavného napájení
Počet HDMI výstupů 1
Počet DisplayPort výstupů 1
Šířka 178 mm
Výška 38 mm
Hloubka 111 mm
Zobrazit více parametrů