My Memory of Us

0 %
(1 hodnocení)

My Memory of Us je vzpomínka na přátelství mezi jedním chlapcem a jednou dívkou. Na přátelství vzniklé v těžké době. V době hrůzy, bolesti a vyloučení ze světa, kde byli lidé nuceni žít ve dvou uměle oddělených světech. Vlastnosti hry: Dojemný příběh o přátelství a lásce v nebezpečné době Nádherná kreslená grafika inspirovaná naivním uměním Mechanismus páru: ovládejte dvě postavy s různými schopnostmi a dovednostmi, anebo je ovládejte jako pár Groteskní příběh protkaný hořkosladkým humorem Události... Celý popis

Koupit za 82 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

My Memory of Us je vzpomínka na přátelství mezi jedním chlapcem a jednou dívkou. Na přátelství vzniklé v těžké době. V době hrůzy, bolesti a vyloučení ze světa, kde byli lidé nuceni žít ve dvou uměle oddělených světech.

Vlastnosti hry:

Dojemný příběh o přátelství a lásce v nebezpečné době
Nádherná kreslená grafika inspirovaná naivním uměním
Mechanismus páru: ovládejte dvě postavy s různými schopnostmi a dovednostmi, anebo je ovládejte jako pár
Groteskní příběh protkaný hořkosladkým humorem
Události zobrazené ve hře jsou založené na skutečných příbězích z války
Systém dialogů postavený na jazyku symbolických obrázků
Různé logické hádanky ve 2,5D
Příběh, který nabízí hlubší význam, zasazený v historických reáliích
Neuvěřitelná vektorová grafika a zvuky prostředí

Jednou z nejvýznamnějších a nejjedinečnějších vlastností hry je možnost ovládat postavy samostatně nebo jako pár. Každá postava má své vlastní schopnosti – ona umí rychleji utíkat, on se umí plížit. Vzájemně si pomáhají a sdílejí své schopnosti, když utvoří pár (pár získá schopnosti postavy, která vede tu druhou). Když pracují jako tým, dokážou překonat veškerá protivenství.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty