Katalog > Nápověda > Pro uživatele

Co HLEDEJCENY.cz nabízí?

Služba HLEDEJCENY.cz nabízí rozsáhlý katalog zboží prodávaného na internetu. Pomáhá pohodlně nalézt co možná nejvíce nabízených produktů v českých e-shopech a porovnat jejich ceny, čímž radikálně zjednodušuje rozhodování, kde a jaké zboží pořídit.

Vyhledávání v databázi

Máte-li konkrétní představu o tom, jaký výrobek hledáte, zadejte jeho název do vyhledávacího políčka (v horní části stránky). Z výsledků už jenom vyberete požadovaný produkt a kliknutím na tlačítko "Porovnat ceny" zobrazte přehled cen daného produktu v různých internetových obchodech. Kliknutím na tlačítko "Do obchodu" se dostanete přímo na stránky prodejce, kde můžete Vámi vybraný produkt zakoupit.

Procházení katalogem

Ještě nemáte žádnou představu, jaký výrobek vlastně hledáte? Potom využijte možnost pohodlně procházet již zatříděné produkty v našem katalogu. Jednoduše vyberte kategorii, která Vás zajímá a následujte navigaci až k produktu, který si přejete.

Kliknutím na tlačítko "Porovnat ceny" se dostanete na stránku konkrétního produktu. Zde si můžete vybrat tu nejlevnější nabídku. Následně se pomocí tlačítka "Do obchodu" dostanete přímo na stránky prodejce, kde můžete Vámi vybraný produkt zakoupit.