Venkovní stůl KOMODO Na zahrady i terasy Bez pořádného stolu se neobejde žádný prostor. Designový stůl z kolekce KOMODO od značky Nardi Garden je vyroben z recyklované pryskyřice zpevněné skelným vláknem a doplněn o protiskluzové nohy. Tento model je ideální pro venkovní využití a je k dispozici ve čtyřech barevných provedení. Kolekce KOMODO  Autoři kolekce Komodo se nechali inspirovat větvemi stromů a v roce 2020 za to získali ocenění German Design Award. Jedná se o modulární systém čalouněných... Celý popis

Koupit za 4 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Venkovní stůl KOMODO
Na zahrady i terasy
Bez pořádného stolu se neobejde žádný prostor. Designový stůl z kolekce KOMODO od značky Nardi Garden je vyroben z recyklované pryskyřice zpevněné skelným vláknem a doplněn o protiskluzové nohy. Tento model je ideální pro venkovní využití a je k dispozici ve čtyřech barevných provedení.
Kolekce KOMODO 
Autoři kolekce Komodo se nechali inspirovat větvemi stromů a v roce 2020 za to získali ocenění German Design Award. Jedná se o modulární systém čalouněných sedadel z pryskyřice a skleněných vláken a stolků. Sedací nábytek KOMODO je určen pro venkovní použití a umožňuje velkou flexibilitu poskládat sedačky dle prostoru a představ klienta. Nábytek značky NARDI GARDEN je výjimečný také vysokou kvalitou, která je podložená certifikací výrobků do zátěžových veřejných prostor CATAS. Na výrobky také platí prodloužená záruka 5 let, můžeme ho proto doporučit i do vysoce frekventovaných veřejných prostor.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.
Šířka (mm): 700
Hloubka (délka) (mm): 700
Celková výška (mm): 325
Hmotnost produktu (kg): 6,7
Objem balení (m3): 0.181
Počet kusů v balení: 1
Záruka (měsíce): 24
Materiál: polypropylen
Venkovní použití: Ano
Zobrazit více

Parametry

Výška 33 cm
Šířka 70 cm