NARDI GARDEN stůl LEVANTE

0 %
(0 hodnocení)

Venkovní stůl LEVANTE s nastavitelnou velikostí desky i podnože Rozkládací stůl Levante od italské značky Nardi Garden s deskou z polypropylenu DurelTop s UV ochranou a matným povrchem je upevněn na výškově nastavitelných nohách z lakovaného hliníku. Barva stolové desky a podnože je sladěná. Originální design evokuje tradiční nábytek z tepaného železa. Horní deska je zdobena opakujícím se vzorem malých perforací. Hranaté nohy stolu jsou připevněné jednoduchým šroubovacím systémem. Základní rozměr... Celý popis

Koupit za 14 758 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Venkovní stůl LEVANTE
s nastavitelnou velikostí desky i podnože

Rozkládací stůl Levante od italské značky Nardi Garden s deskou z polypropylenu DurelTop s UV ochranou a matným povrchem je upevněn na výškově nastavitelných nohách z lakovaného hliníku. Barva stolové desky a podnože je sladěná. Originální design evokuje tradiční nábytek z tepaného železa. Horní deska je zdobena opakujícím se vzorem malých perforací. Hranaté nohy stolu jsou připevněné jednoduchým šroubovacím systémem. Základní rozměr desky je 160 x 100 cm a lze rozšířit na 220 x 100 cm. Tento model nabízíme také v provedení s kulatými nohami.

Užitečný a multifunkční stůl Levante skvěle poslouží na terase či zahradě, kde jistě oceníte možnost nastavit velikost horní desky i podnože dle potřeby. Tento designový nábytek splňuje vysokou odolnost a je certifikován do zátěžových prostor. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

NARDI GARDEN: Design, kvalita a příznivá cena

Specialista na život pod širým nebem NARDI GARDEN se stane vaším nejlepším společníkem při trávení času s přáteli, rodinou i kolegy. Odolné židle, křesla, stoly, lehátka a další kousky tato dynamická společnost ze slunné Itálie vyrábí z recyklovatelného polypropylenu či termoplastu s příměsí dalších materiálů. Poradí si s vlhkostí, slunečními paprsky, a ani zub času se na nich jen tak nepodepíše. Firma kromě špičkové kvality dbá také na design, udržitelnost i etiku při výrobě a díky více než třicetileté zkušenosti si poradí s každou soukromou terasou a zahradou, restaurací, barem či jakýmkoli smluvním prostředím, aniž by zruinovala váš rozpočet.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.
Šířka (mm): 1600 - 2200
Hloubka (délka) (mm): 1000
Celková výška (mm): 740
Hmotnost produktu (kg): 29.2
Objem balení (m3): 0.191
Počet kusů v balení: 1
Záruka (měsíce): 24
Materiál: polypropylen, hliník
Venkovní použití: Ano
Žáruvzdornost: Ano
Zobrazit více

Parametry

Výška 74 cm
Šířka 160 cm