30 kapslí Kapsle Beta glucan 500+ jsou ideální pro výraznou podporu organismu u všech, kteří pečují o své zdraví. Jsou vhodné v případě zdravotních komplikací, včetně těžkých a hůře léčených diagnóz. Účinné složky doplňku stravy Beta glucan 500+ přispívají nejen ke správnému fungování imunitního systému, rychlejší léčbě bez komplikací, ale také k ochraně buněk před oxidačním stresem a celkovým přetížením. Beta glucan v kapslích je zpracován patentovaným procesem extrakce a purifikace (čištění).... Celý popis

Koupit za 1 015 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

30 kapslí
Kapsle Beta glucan 500+ jsou ideální pro výraznou podporu organismu u všech, kteří pečují o své zdraví. Jsou vhodné v případě zdravotních komplikací, včetně těžkých a hůře léčených diagnóz. Účinné složky doplňku stravy Beta glucan 500+ přispívají nejen ke správnému fungování imunitního systému, rychlejší léčbě bez komplikací, ale také k ochraně buněk před oxidačním stresem a celkovým přetížením. Beta glucan v kapslích je zpracován patentovaným procesem extrakce a purifikace (čištění). Navíc jsou jeho částice upravované mikronizací, což zaručuje vysokou čistotu a efektivitu v každém ročním období.
Beta glucan 500+ pomáhá významně zkrátit a zkvalitnit léčbu běžných infekčních onemocnění (chřipky, angíny, prochlazení a pod.), podporuje léčbu infekčních gynekologických onemocnění a je důležitým a významným pomocníkem pro lidi s onkologickými onemocněním, neboť cíleně zabíjí nádorové buňky, podporuje krvetvorbu po ozáření a chemoterapii, pomáhá mírnit vedlejší účinky po nasazení cytostatik a antibiotik a zabezpečuje zvýšenou regenerace tkání.
Silná dávka beta glucanu (500 mg), spolu s vitamínem D, který:

přispívá ke správnému fungování imunitního systému
hraje roli v procesu dělení buněk

Aktivní látky představují beta glucan v opravdu silné dávce spolu s vitamínem D:

beta glucan : 500 mg (čistota 93 %, mikronizovaný)

vitamin D : 10 mikrogramů

Složení: 500mg vysoce čistého mikronizovaného beta glucanu z Hlívy ústřičné, 4 mg cholecalciferol (10 mikrogramů vitamin D). Další látky: stearan hořečnatý (rostlinného původu), želatinová kapsle (želatina).
Dávkování: 1-2 tobolky denně nalačno, zapít vodou. U začínajícího infekčního onemocnění se doporučuje dávku zdvojnásobit. Doporučujeme užívat minimálně po dobu 3 měsíců.
Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 15-25 ° C mimo přímého slunečního záření.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Natures
Množství 30 tbl
Forma produktu kapsle
Oblast užití imunita
Určení unisex
Značka Natures
Věková skupina pro děti a dospělé
Vitamíny ano
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
Vhodné pro děti od od 3 let
CBD ne
Zobrazit více parametrů