Extra silné a zároveň jemné vlhčené čistící ubrousky doporučené i pro děti s citlivou pokožkou či ekzémem.  Jsou obohaceny o hydratační aloe vera a zjemňující výtažek z heřmánku, který působí preventivně proti opruzeninám. Vyrobeny ze 100 % z přírodních a kompostovatelných materiálů.  Vhodné pro: normální pokožka, citlivá pokožka, alergická a ekzematická pokožka Klíčové vlastnosti: - jemně a šetrně čistí pokožku - šťáva aloe vera hydratuje a osvěžuje pokožku - extrakt heřmánku zklidňuje podrážděnou... Celý popis

Koupit za 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Extra silné a zároveň jemné vlhčené čistící ubrousky doporučené i pro děti s citlivou pokožkou či ekzémem.  Jsou obohaceny o hydratační aloe vera a zjemňující výtažek z heřmánku, který působí preventivně proti opruzeninám. Vyrobeny ze 100 % z přírodních a kompostovatelných materiálů. 

Vhodné pro:

normální pokožka, citlivá pokožka, alergická a ekzematická pokožka

Klíčové vlastnosti:

- jemně a šetrně čistí pokožku

- šťáva aloe vera hydratuje a osvěžuje pokožku

- extrakt heřmánku zklidňuje podrážděnou pokožku

- nebělené chlórem, bez parfemace, alkoholu, parabenů a ftalátů

- rozložitelné a kompostovatelné

- cenově výhodné balení 3 x 56 ks

Doporučené použití:

Ubrousek použijte běžným způsobem na očistu zadečku při přebalování. Využijete i na očistu rukou a pusinky.

Složení: 

Water, Gluconalactone, Potassium Sorbate, Propanediol, Sodium Benzoate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Maltodextrin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita Flower Extract, Calcium Gluconate, Citric Acid.

Výrobce: Eco by Naty, Švédsko

Eco by Naty je švédská společnost, která byla založena v roce 1994 právničkou paní Marlene Sandberg. Byla „matkou průkopnicí“ ekoplen, která se rozhodla, že si svět zaslouží lepší a ekologičtější jednorázovou plenku. Při vzniku plen stálo jak ekologické hledisko a odpad vznikající používáním jednorázových plen tak složení konvenčních plen z plastu z oleje. Po pěti letech výzkumu, tvrdé práce svůj život úplně změnila z právníka na ekologického podnikatele. První prototypy plenek sama navrhovala a zkoušela na svém dítěti. Vybudovala novou značku plenek Naty, které jsou plně funkční, cenově srovnatelné s běžnými plenkami a mají minimální dopady na životní prostředí.

První prototypy plenek sama vyráběla a zkoušela na svém dítěti. Vybudovala novou značku plenek Naty, které jsou plně funkční, cenově srovnatelné s běžnými plenkami a mají minimální dopady na životní prostředí.

Eco by Naty je dnes přední inovativní ekologická společnost. Stále hledají nové možnosti a 15 % obratu věnují na výzkum a vývoj nových produktů. Eco by Naty vyrábí dětské pleny, dětskou kosmetiku a dámskou intimní hygienu ve 14 závodech v Evropě a v Turecku.

Značka Eco by Naty je lídrem na trhu ekologických plen a je první značkou na světě, která získala náročnou certifikaci "OK Biobased" (Vincotte). Certifikace potvrzuje, že produkty Eco by Naty jsou ekologické a velké množství vstupních surovin při výrobě plen a ubrousků je biologicky odbouratelné.

Eco by Naty používají suroviny s FSC certifikací, která zaručuje, že použité dřevo, pochází z lesa, který je obhospodařován šetrným způsobem s principy trvalé udržitelnosti.

Pleny Eco by Naty jsou certifikovány „Swedish Asthma And Allergy Association“ a doporučovány pro děti trpící alergiemi, intolerancí, astmatem nebo jinak citlivou pokožkou.

Produkty Eco by Naty jsou 100% bez chemie, bez živočišných složek a nejsou testovány na zvířatech.

 

   

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Eco by Naty
Výrobce Eco by Naty
Dětské ano