Objektiv pro full frame bezzrcadlovky Nikon Z S všestranným rozsahem zoomu, pevnou světelností f/2,8, rychlým automatickým zaostřováním a působivými schopnostmi zaostřování na blízké vzdálenosti poskytuje tento kompaktní teleobjektiv 70–180 mm perfektní snímky na blízko i na dálku. Všestranný teleobjektiv se zoomem Extrémně lehký a vysoce všestranný objektiv s vysokou světelností a tichým provozem NIKKOR 70-180mm f/2.8 vám umožní zachytit něco výjimečného v každé situaci. Od lichotivých portrétů... Celý popis

Koupit za 49 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Objektiv pro full frame bezzrcadlovky Nikon Z

S všestranným rozsahem zoomu, pevnou světelností f/2,8, rychlým automatickým zaostřováním a působivými schopnostmi zaostřování na blízké vzdálenosti poskytuje tento kompaktní teleobjektiv 70–180 mm perfektní snímky na blízko i na dálku.

Všestranný teleobjektiv se zoomem

Extrémně lehký a vysoce všestranný objektiv s vysokou světelností a tichým provozem NIKKOR 70-180mm f/2.8 vám umožní zachytit něco výjimečného v každé situaci. Od lichotivých portrétů až po intimní záběry městských a přírodních krajin. Od akčních snímků ve velkém měřítku až po blízké snímky přírody z malých vzdáleností s krásně rozmazaným pozadím. Objektiv mnoha možností.

Vysoká pevná světelnost f/2,8

Otevřete clonu na pevnou hodnotu f/2,8 pro fotografování za nízké hladiny osvětlení nebo pro použití nižších hodnot citlivosti ISO, resp. pro použití kratších časů závěrky pro zmrazení pohybu. Stačí jednou nastavit clonu a čas závěrky a poté lze libovolně měnit nastavení zoomu a kompozice obrazu v rámci celého rozsahu ohniskových vzdáleností 70–180 mm bez ovlivnění expozice. Při použití clony f/2,8 můžete také zdůraznit portrétní snímky pomocí jemného rozmazání pozadí (bokeh).

Ostré snímky zblízka

Pro větší všestrannost nabízí tento teleobjektiv extrémně malé zaostřitelné vzdálenosti, takže můžete pracovat zblízka bez ovlivnění ostrosti obrazu. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost objektivu je pouhých 0,27 m při nejkratší ohniskové vzdálenosti (70 mm) a 0,85 m při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti (180 mm).

Telekonvertory Z pro ještě větší dosah

Prodlužte svůj dosah pomocí lehkých telekonvertorů řady Z a změňte objektiv NIKKOR Z 70-180mm f/2.8 ve výkonný objektiv pro makrofotografii! TELEKONVERTOR Z TC-2,0× umožňuje získat ohniskovou vzdálenost 360 mm a zdvojnásobit měřítko zobrazení objektivu pro dosažení téměř životní velikosti 0,96×. Použijete-li TELEKONVERTOR Z TC-1,4×, získáte nejdelší ohniskovou vzdálenost 252 mm.

Kinematograficky působící videa

Díky proměnné ohniskové vzdálenosti tohoto teleobjektivu, tichému zaostřování a potlačeným změnám ohniskové vzdálenosti při přeostřování je NIKKOR Z 70-180mm f/2.8 ideálním objektivem rovněž pro video. Snadno získáte kinematograficky působící záběry – bez ohledu na to, jestli jednoduše filmujete akce z větší vzdálenosti, využíváte malou hloubku ostrosti objektivu pro získání výrazných záběrů z blízka, resp. pracujete tvůrčím způsobem s delšími ohniskovými vzdálenostmi pro získání paralaktického účinku.

Lehká a cenově dostupná trojice objektivů
 

Vybudujte si sadu lehkých objektivů se světelností f/2,8 za pomoci teleobjektivu se zoomem NIKKOR Z 70-180mm f/2.8 a objektivů NIKKOR Z 17-28mm f/2.8 a NIKKOR Z 28-75mm f/2.8. Pokryjete tak všechny potřebné obrazové úhly a získáte vysokou rychlost a světelnost i vynikající kvalitu obrazu. Všechny tyto objektivy sdílí filtrový závit o stejném průměru 67 mm.  

Vysvětlivky

Námi nabízené zboží pochází od českého zastoupení.
Objektiv je vybaven záručním listem.
Případnou záruku můžete uplatnit u nás, nebo v oficiálním záručním servisu www.NIKON.cz.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nikon
Maximální ohnisková vzdálenost 600 mm
Minimální ohnisková vzdálenost 180 mm
Maximální clona 22
Světelnost objektivu na nejdelší ohnisko (F) 6.3
Světelnost objektivu na nejkratší ohnisko (F) 5.6
Světelnost f/2.8
Optický stabilizátor ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty