Akemi konjaková houbička by Noiono je Originální Japonská houbička nejvyšší kvality vyrobena ručně v Japonsku tradičním postupem. Akemi konjaková houbička by Noiono je Originální Japonská houbička nejvyšší kvality vyrobena ručně v Japonsku tradičním postupem. Akemi je vyrobena pouze z přírodních surovin a to konkrétně pouze z rostliny konjak pěstované přímo v Japonsku. Akemi by Noiono je 100% přírodní a neobsahuje žádné skryté látky. K čemu Konjaková houbička slouží a jaké jsou její přínosy?... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Akemi konjaková houbička by Noiono je Originální Japonská houbička nejvyšší kvality vyrobena ručně v Japonsku tradičním postupem.

Akemi konjaková houbička by Noiono je Originální Japonská houbička nejvyšší kvality vyrobena ručně v Japonsku tradičním postupem.
Akemi je vyrobena pouze z přírodních surovin a to konkrétně pouze z rostliny konjak pěstované přímo v Japonsku.
Akemi by Noiono je 100% přírodní a neobsahuje žádné skryté látky.

K čemu Konjaková houbička slouží a jaké jsou její přínosy?

- zajistí krásnou pleť šetrným a pečlivým odstraněním odumřelých kožních buněk. Je ideální kombinací čištění pleti s velmi jemnou exfoliací.
- přirozeně zvlhčuje a vyživuje pokožku na které zanechává ochranný film.
- pleť je rozzářená, barevně sjednocená, pružnější, pevnější, a to i bez toho, aby docházelo k narušení přirozeného pH pokožky.
- jemně masíruje pokožku a přispívá k jejímu prokrvení.
- působí blahodárně na pokožku. Výhodou je, že nepotřebujete žádné další produkty na pleť jako mýdlo nebo peeling a tedy pokožku zbytečně nezatěžujete.
- prioritou značky je zajistit, aby jste mohli houbičky Akemi by Noiono používat s klidným svědomím že používáte originální kvalitní čistě přírodní produkt který je pečlivě ručně vyroben tradičním postupem.
- výrobce konjakových houbiček Akemi by Noiono je průkopníkem v oboru zlepšování výroby konjakových houbiček a snaží se zlepšovat původní vlastnosti konjakových houbiček (jemnost a čisticí sílu) tak, aby je mohlo s důvěrou používat stále více zákazníků.
- je kladen maximální důraz na zachování mnohaleté tradice a ruční výroby.

Akemi by Noiono, bílá:

Je jemná houbička s jemnými rostlinnými vlákny odstraňujícími šetrně nečistoty. 
Jedinou složkou použitou při výrobě je rostlina konjac a v některých typech přidaný jíl.
Tyto přírodní složky jsou vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou.

Složení: konjac mannan, calcium hydroxide

Výroba:

Konjakové houbičky Akemi by Noiono jsou vyráběny ve specializované rodinné manufaktůře v Japonsku s mnoha desetiletími zkušeností s výrobou konjakových houbiček a vlastním pěstováním rostliny konjak.
Je kladen maximální důraz na dodržování tradičních postupů výroby a vysoké kvality což zahrnuje i použití pouze vlastně vypěstované rostliny konjak.
Přísná kontrola kvality a hygieny je aplikována v celém procesu výroby. Při výrobě nejsou používány žádné chemické látky, antibakteriální prostředky ani konzervační látky. 
Tradiční ruční výroba zajišťuje exkluzivní kvalitu výrobků která je navíc potvrzena certifikacemi.
Výrobky samozřejmě nejsou testovány na zvířatech.
Veškeré použité ingredience jsou trakovatelné.
Ve výrobě je dbáno na udržitelnost zdrojů. 
Konjaková houbička je plně rozložitelná.

Při výrobě je také dbáno na:

snížení emisí uhlíku oxidu uhličitého
výrazné snížení dopadu výroby na životní prostředí
výroba bere ohled na globální životní prostředí, materiály jsou na 100% rostlinné bázi, jsou bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.

Certifikace a bezpečnost:

Konjakové houbičky Akemi by Noiono jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin, kompletní výpis složení je vždy uveden na obalu.
Konjakové houbičky Akemi by Noiono jsou čistým a 100% přírodním produktem, jsou vyrobeny pouze z konjaku a jílu, bez použití jakýchkoli konzervačních látek, antibakteriálních prostředků nebo složek ropného původu.

Je důležité zmínit, že vzhledem k tomu, že konjakové houbičky nejsou kosmetickým výrobkem, nemají výrobci povinnost uvádět všechny v produktu obsažené složky. 
Některé konjakové houbičky některých výrobců mohou tedy obsahovat látky jako je například Methylisothiazolinon, které ale nejsou uvedeny na jejich obalu.
Metylisothiazolinon je antibakteriální látka, jejíž používání je zakázáno ve výrobcích které zůstávají na pokožce, tedy například kosmetika. Smí se používat 
pouze ve výrobcích, které se okamžitě smývají, jako jsou šampony a oplachovací prostředky.
Antibakteriální látky mohou způsobovat podráždění u dětí a osob s citlivou pokožkou, v některých případech mohou způsobovat kožní problémy.

Analytickými testy konjakových houbiček Akemi by Noiono bylo jednoznačně prokázáno že neobsahují žádné z následujících typicky antimikrobiálních látek:

- 5-chlor-2-methyl-4-isothiazolin-3-onu.
- 2-methyl-4-isothiazolin-3-on
- methyl p-hydroxybenzoát
- ethyl p-hydroxybenzoát
- Propyl p-hydroxybenzoát
- Butyl p-hydroxybenzoát

Konajkové houbičky Akemi by Noiono rovněž neobsahují žádné z následujících složek pocházejících z ropy:
- Dibutylftalát
- diisobutylftalát
- Di-2-ethylhexylftalát
- bisfenol A

Analyzováno (JFRL) Japonskými výzkumnými laboratořemi pro potraviny, jedním z největších a nejspolehlivějších poskytovatelů služeb v oblasti testování potravin na světě.

Čisticí výkon konjakových houbiček

Konjakové houbičky neutralizují a rozkládají mírně kyselé skvrny, čistí póry působením mírně alkalických složek, které z houbičky prosakují. 
Při výrobě pravých konjakových houbiček, které se v Japonsku používají již po generace, se používá výhradně surovina z rostliny konjak s případným přídavkem jílu.
Konjakové houbičky jsou oblíbené i mezi lidmi s citlivou pokožkou. 
Aby houbičky odstranily nečistoty, aniž by podráždily pokožku, měly by být mírně zásadité s pH 8,0 až 9,0.

Akemi by Noiono
pH 8,4
Mírně slabá zásaditost
Šetrné k pokožce s vynikající čisticí silou
Používá se pouze rostlina Konjac

Přínosy používání konjakové houbičky pro Vaší pokožku:

Zajistí jemné mytí, které nedráždí povrch vaší pokožky. 
Zrohovatělá vrstva, nejsvrchnější vrstva pokožky, udržuje bakterie venku a vlhkost uvnitř čímž zajišťuje, že vaše pokožka zůstane zdravá. Když je však pokožka suchá, 
vznikají v rohové vrstvě prostupné mezery a vlhkost se snadno odpařuje, což usnadňuje i vnikání vnějších nečistot. Tloušťka vrchní rohové vrstvy je jen asi 0,02 mm, 
tedy se snadno poškodí, což může vést k následným problémům s pokožkou. 

Po namočení houbičky a nasátí vody se na konjakové houbičce vytvoří vnější vodní film, tento film působí jako bariéra mezi vlákny houbičky a pokožkou která zabraňuje 
vzniku jemných škrábanců a odřenin. Měkká 100% přírodní vlákna a vodní film jemně odstraní nečistoty, aniž by poškodily vnější rohovou vrstvu pokožky. 
Film je mírně alkalický, neutralizuje, rozkládá mírně kyselé nečistoty a jemně čistí póry.

Jak používat konjakovou houbičku:

1. Namočte houbičku do teplé vody aby změkla. Jakmile je nasátá vodou, je připravena k použití. Nepoužívejte houbičku, dokud je ještě tvrdá, mohli by jste si houbičku poškodit!
2. Houbičku můžete používat i bez mýdla, pokud mýdlo použijete, po použití houbičku dobře propláchněte aby jste houbičku zbytků mýdla zbavily. Vyhněte se drhnutí.
3. Nepoužívejte s koupelovými solemi nebo mycími prostředky obsahujícími enzymy.
4. Po použití houbičku opláchněte vodou, abyste odstranili nečistoty. Pokud jste použily mýdlo houbičku dobře propláchněte tak, aby jste houbičku zbytků mýdla zcela zbavily,
5. Houbičku zbavte vody a vysušte jemným stlačením houbičky dlaněmi. Houbičku neždímejte krutem ani násilným mačkáním!
6. Houbičku uložte tak, aby mohla dobře vyschnout. Ideálně ji po osušení vložte do nádoby a uložte ji do chladničky. Vhodné jsou krabičky na uchování potravin. Prodloužíte tak její trvanlivost. Neukládejte ji v koupelně.
7. Houbičku lze používat každý den, na tvář, krk a dekolt, ale i na celé tělo. Po 2-3 měsících houbičku vyměňte.
Zobrazit více