Nápoj založený na koncentrátu ovocných šťáv   JVi je nápoj, který vám přináší lahodnou směs 12 druhů ovoce a zeleniny, pečlivě vybraných tak, aby potěšily vaše chuťové pohárky a uspokojily celou rodinu.*   Chcete získat chuť do života? Pak vyzkoušejte JVi a nalijte si trochu „joie de vivre”!   JVi je nápoj obsahující lahodnou směs 12 druhů ovoce a zeleniny, pečlivě vybraných tak, aby potěšily vaše chuťové pohárky. Když se spojí ty nejkvalitnější evropské druhy ovoce a zeleniny se vzácnými... Celý popis

Koupit za 2 550 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nápoj založený na koncentrátu ovocných šťáv

 

JVi je nápoj, který vám přináší lahodnou směs 12 druhů ovoce a zeleniny, pečlivě vybraných tak, aby potěšily vaše chuťové pohárky a uspokojily celou rodinu.*

 

Chcete získat chuť do života?

Pak vyzkoušejte JVi a nalijte si trochu „joie de vivre”!

 

JVi je nápoj obsahující lahodnou směs 12 druhů ovoce a zeleniny, pečlivě vybraných tak, aby potěšily vaše chuťové pohárky. Když se spojí ty nejkvalitnější evropské druhy ovoce a zeleniny se vzácnými plody kustovnice čínské, rakytníku a aceroly, budete to Vy, kdo nakonec díky JVi sklidí užitek.

 

Tento nápoj je dobrým zdrojem vitamínu C, který pomáhá optimalizovat ochranu před oxidací, podporuje normální funkci imunitního systému a pomáhá udržovat tvorbu kolagenu pro normální funkci pokožky. Tolik dobrého v jednom nápoji – JVi je vaším ideálním spojencem podporujícím zdravé stravování a životní styl.

  

*Pro dospělé a děti od 6 let.

Čistá hmotnost: 2 x 750 ml
 
Denní užívání:
Před použitím dobře protřepejte. Pijte 60 ml ráno a večer při jídle
 
Složení:
Voda; šťáva z koncentrátu: bílé hrozny (5 %), mrkev (5 %), bobule rakytníku řešetlákového, rajče (4 %), hruška (4 %), jablko, acerola, meloun, červené hrozny, kustovnice čínská (1 %), mango; olivový olej; přírodní aroma; regulátor kyselosti (kyselina citronová); zahušťovadla (pektin, Xanthan); konzervant (benzoan sodný)
 
Zdroje: 
Přehled složek produktů Pharmanex
 
Výživové údaje: 
Výživové údaje – JVi
 
Detaily o výrobě a výrobci:
Vyrobeno v USA.
NSE Products Europe BV, Da Vincilaan 9, 1930 Zaventem, Belgium
 
Upozornění:

Chraňte před teplem, vlhkostí a světlem. Skladujte v lednici maximálně 14 dní po otevření. Pro dospělé a děti od 6 let. Neužívejte, pokud je porušen nebo chybí šroubový uzávěr.

Obal produktu, který obdržíte, se může lišit od zde uvedených obrázků a může vypadat trochu jinak, protože lahvička se dočasně změnila z čiré na zelenou. Nicméně váš JVi Drink uvnitř zůstává a chutná naprosto stejně.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pharmanex
Značka Pharmanex
Objem 750 ml
Hmotnost 1000 g
Vitamíny a minerály kolagen
Pleť ano