VÝSLEDKY PRŮZKUMŮ Beauty Focus Collagen+ V rámci několika provedených klinických studií byly zaznamenány tyto projevy: znatelné zlepšení elasticity pleti* mladistvý vzhled a pozitivní vliv na rozzářenost pleti** posílení přínosů systému LumiSpa Skincare, pokud jde o strukturu pleti** snížení objemu vrásek v okolí očí*** * Proksch E, Segger D, Degwert J, Schunck M, Zague V, Oesser S. (2014). Skin Pharmacol Physiol. Klinická studie u 69 žen ve věku 35–55 let po dobu 8 týdnů s placebem nebo... Celý popis

Koupit za 1 780 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 

VÝSLEDKY PRŮZKUMŮ Beauty Focus Collagen+
V rámci několika provedených klinických studií byly zaznamenány tyto projevy:

znatelné zlepšení elasticity pleti*

mladistvý vzhled a pozitivní vliv na rozzářenost pleti**

posílení přínosů systému LumiSpa Skincare, pokud jde o strukturu pleti**

snížení objemu vrásek v okolí očí***

* Proksch E, Segger D, Degwert J, Schunck M, Zague V, Oesser S. (2014). Skin Pharmacol Physiol. Klinická studie u 69 žen ve věku 35–55 let po dobu 8 týdnů s placebem nebo s 2,5 g nebo 5 g hydrolyzátu kolagenu.
** Hester N, Wood S, Gray R, Kern D, O’Donnell R, Draelos Z, (2021). JOJ Dermatology & Cosmetics. Směs výživových doplňků kolagenových peptidů, luteinu a výtažku pšeničných lipidů zlepšuje vlastnosti pleti. Randomizovaná, placebem kontrolovaná studie u 60 mužů a žen ve věku 40–60 let s cílem zjistit vliv 120denní doplňování stravy unikátním doplňkem obsahujícím kolagenové peptidy, lutein a výtažek pšeničných lipidů na vzhled a vlastnosti pleti. Doplněk stravy n = 40, placebo n = 20. Dalším cílem studie bylo zjistit, zda používání zařízení na čištění obličeje spolu s tímto doplňkem stravy přináší další výhody pro vzhled pleti.
*** Proksch E, Schunck M, Zague V, Segger D, Degwert J, Oesser S. (2014). Skin Pharmacol Physiol. Klinická studie u 114 žen ve věku 45–65 let po dobu 8 týdnů, které užívaly 2,5 g kolagenového peptidu nebo placeba; n = 57 pro každou skupinu.

Výhody
kolagenních peptidů

Kolagen je jedním ze základních stavebních materiálů živočichů.

Vyskytuje se především ve vazivech, chrupavkách a kloubech, ale nachází se také v kůži, kde má výrazný vliv na její vzhled. Mezi dvacátým a třicátým rokem jeho produkce vnašem těle klesá, což se negativně projevuje na kvalitě vlasů a nehtů a také se začnou výrazněji projevovat vrásky.

Z důvodu své komplexnosti je kolagen v přírodní podobě hůře vstřebatelný. Vědeckým bádáním však bylo odhaleno, že naše tělo dokáže kolagen zpracovat mnohem lépe, pokud je rozložen na menší fragmenty nazývané kolagenní peptidy:

- Kolagenní peptidy jsou snadno stravitelné

- Kolagenní peptidy se mnohem lépe vstřebávají

- Kolagenní peptidy se v těle snadno distribuují

Podívejte se, jak funguje
Collagen+ (nejen) v kombinaci s ageLOC LumiSpa!

Říká se, že obrázek je lepší než tisíc slov! Podívejte se na tedy krátké video, ve kterém se dozvíte vše o tom, jak snadné může být udržovat mladistvý a zářivý vzhled vaší pleti díky revolučním produktům společnosti Nu Skin.

SLOŽENÍ Beauty Focus Collagen+

Kolagenový hydrolyzát 2.500 mg/sáček, látka zvýrazňující chuť a vůni: kyselina citronová, přírodní aroma, lutein 5 mg/sáček, koncentrát pšeničného oleje (pšenice setá, Triticum aestivum L) (Lepek) 70 mg/sáček, sladidlo: steviol-glykosidy ze stévie, protispékavá látka: oxid křemičitý, barvivo: karoteny.
Informace pro alergiky: Pro informace o alergenech se podívejte na složky označené tučně. Může obsahovat ryby, mléko, sóju, celer, hořčici a oxid siřičitý a siřičitany.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Doplněk stravy by neměl být užíván jako náhrada pestré stravy. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Nepoužívejte, je-li obal porušený. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení nebo při probíhající léčbě se o užívání tohoto přípravku nejdříve poraďte s lékařem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nu Skin
Značka Pharmanex
Hmotnost 97 g
Vitamíny a minerály kolagen