Znáte to, ranní shon, času málo a spousta povinností před vámi. Nutně potřebujete snídani, která je hotová za pár minut, skvěle chutná a dodá vám energii na celé dopoledne. Nutrikaši doporučujeme mít pro tyto případy vždy připravenou do zásoby ve spíži nebo v zásuvce pracovního stolu. Skvěle vám poslouží i jako rychlý oběd nebo večeře. Proč máme Nutrikaši vždy po ruce: - obsahuje 10 vitamínů a minerálních látek, které podporují váš imunitní systém, - obsahuje probiotické bakterie a kvalitní vlákninu... Celý popis

Koupit za 66 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Znáte to, ranní shon, času málo a spousta povinností před vámi. Nutně potřebujete snídani, která je hotová za pár minut, skvěle chutná a dodá vám energii na celé dopoledne. Nutrikaši doporučujeme mít pro tyto případy vždy připravenou do zásoby ve spíži nebo v zásuvce pracovního stolu. Skvěle vám poslouží i jako rychlý oběd nebo večeře.

Proč máme Nutrikaši vždy po ruce:

- obsahuje 10 vitamínů a minerálních látek, které podporují váš imunitní systém,
- obsahuje probiotické bakterie a kvalitní vlákninu z čekanky pro lepší trávení,
- přislazeno ovocným cukrem, který má nižší glykemický index,
- snadno se přípravuje - prášek zalijeme horkou vodou, promícháme a za 3 minuty můžeme snídat,
- je bez lepku a bez laktózy.

Nutrikaše jsou baleny v praktických jednoporcových sáčcích a vejdou tak se do každé kabelky. Navíc mají spoustu příchutí, takže je můžete střídat a jen tak se vám neomrzí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mogador
Hmotnost 180 g
Druh kaše