Parametry produktu Nutrilon 3 Advanced DUO balení 1 kg   Hlavní charakteristiky Výrobce Nutricia Značka Nutrilon Od ukončeného 12. měsíce Hmotnost 1000 g Druh mléka sušené Příchuť bez příchutě S vitamíny ano Popis produktu Batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced je speciálně vyvinuté pro podporu imunitního systému a normálního vývoje vašeho miminka. Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon jsou vyráběna z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů, které zaručují tu nejvyšší... Celý popis

Koupit za 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Parametry produktu
Nutrilon 3 Advanced DUO balení 1 kg
 

Hlavní charakteristiky

Výrobce
Nutricia

Značka
Nutrilon

Od ukončeného

12. měsíce

Hmotnost

1000 g

Druh mléka

sušené

Příchuť

bez příchutě

S vitamíny

ano

Popis produktu

Batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced je speciálně vyvinuté pro podporu imunitního systému a normálního vývoje vašeho miminka. Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon jsou vyráběna z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů, které zaručují tu nejvyšší kvalitu. Výrobek je určen pro výživu dětí od jednoho roku věku. Nutrilon 3 Advanced má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka. Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do jednoho roku věku.

Další krok pro podporu imunity*

Ačkoliv se zdají být velcí, jejich imunita se každým dnem vyvíjí. Právě v batolecím věku čeká imunitu vašeho děťátka mnoho nástrah. Batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced je speciálně vyvinuté pro podporu imunitního systému a normálního vývoje* vašeho miminka.

Benefity

- Podpora imunity – vitamíny C a D* přispívají k normální funkci imunitního systému,

- směs oligosacharidů – oligosacharid mateřského mléka 3‘GL** a prebiotika GOS/FOS napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce,

- růst kostí – vápník* potřebný pro normální růst a vývoj kostí u dětí,

- omega-3 - obsahuje Omega-3 DHA (kyselina dokosahexaenová).

 

* Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, vápník je důležitý pro normální růst a vývin kostí u dětí.

** 3‘GL = 3‘galaktosyllaktóza, 3‘GL přináší náš unikátní proces.

 

Výzkum výživy v raném věku

Společnost se věnuje odkrývání tajemství výživy v raném věku již 50 let. Vkládají všechny znalosti do receptur podporujících imunitní systém a vývoj vašeho děťátka.

Podpora rodičovství

Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Nutrilon rozumí nádherným i těžším momentům rodičovství. Je tu pro vás.

Příběh Nutrilonu začíná v přírodě

Pokračovací a batolecí mléka Nutrilon jsou vyráběna z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů, které zaručují tu nejvyšší kvalitu. Proto má mléko tak lahodnou chuť.

Ekologické balení pro vás

Krabice je…

- z 95 % vyrobena z rostlinného recyklovaného materiálu,

- 100% recyklovatelná.

 

 

Továrny společnosti Nutricia…

- využívají 100 % energie z obnovitelných zdrojů a zavazují se k tomu, že 99 % odpadu neskončí na skládkách.

Návod na přípravu

 

- Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.

- Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.

- Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). Ihned po uzavření hrnečku ho důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

- Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

 

Doporučené dávkování

Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.

100 mililitrů Nutrilon 3 = 90 mililitrů převařené vody + tři zarovnané odměrky = 281 kJ (67 kcal). Jedna zarovnaná odměrka = 4,9 gramů sušeného prášku. Používejte originální odměrku z výrobku.

 

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citronan sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin), chlorid cholinu chlorid, síran železnatý, inositol, chlorid hořečnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčné aroma, nikotinamid, riboflavin, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, D-biotin/, kyanokobalamin.

 

 

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité upozornění

Výrobek je určen pro výživu dětí od jednoho roku věku. Nutrilon 3 Advanced má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka. Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do jednoho roku věku. Kojení je pro děti nejlepší. Společnost Nutricia podporuje doporučení WHO - plné kojení v prvních šesti měsících věku a pokračování až do dvou let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Mléčná výživa malých dětí, v prášku.

 

 

Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Dohlédněte na hygienu zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do jednoho měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max 25 °C, ne v ledničce). Baleno v ochranné atmosféře.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Nutricia
Příchuť bez příchutě
Od ukončeného 12. měsíce
Hmotnost 1000 g
Druh mléka sušené
S vitamíny ano
Značka Nutrilon