Kde jsem: Katalog > O nás

O nás

Projekt HLEDEJCENY.cz je zavedeným českým portálem nabízejícím vyhledávání zboží v elektronických obchodech. Kromě klasického vyhledávacího pole disponuje i katalogem pečlivě tříděných, administrovaných produktů.

K dispozici jsou diskuse a hodnocení jednotlivých výrobků, naleznete zde také ucelený přehled registrovaných obchodů, které je rovněž možno hodnotit a sledovat tak jejich oblíbenost mezi ostatními uživateli.

Díky našim službám zakoupíte vybraný výrobek v obchodě s nejlepšími službami a cenou, aniž byste museli procházet stránky všech obchodů sami.

Elektronické obchody na druhé straně získají další možnost účinně propagovat svůj sortiment a přilákat množství nových potenciálních zákazníků.

V případě jakýchkoliv dotazů a připomínek nás kontaktujte na adrese: info@hledejceny.cz

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte administrátora: admin@hledejceny.cz

Kontakt

Provozovatel:
CZECH NEWS CENTER a. s.
Komunardů 1584/42
17000 Praha 7
Česká republika

IČ: 02346826
DIČ: CZ02346826

Obecné dotazy: info@hledejceny.cz
Technická podpora: admin@hledejceny.cz
Reklama a inzerce: sales@hledejceny.cz

Prohlášení

© Všechna práva vyhrazena. HLEDEJCENY.cz nepřijímá žádnou zodpovědnost za přímé ani nepřímo související škody způsobené nesprávností či nekompetentností poskytovaných informací.

HLEDEJCENY.cz je registrovaná ochranná známka.

Projekt CZ.1.04/2.1.00/13.00029

Znovu do zaměstnání

„Společensky účelná pracovní místa vyhrazená pro uchazeče o zaměstnání“ Společnost HLEDEJCENY.CZ, s.r.o. získala finanční příspěvek v rámci projektu CZ.1.04/2.1.00/13.00029 Znovu do zaměstnání, k zobrazení zde