Jemná, průsvitná látka a černá krajka s rozkošnými motivy. Vyberte si tyto punčochy a přesvědčte se, jak úžasný je pocit nosit je společně s lákavým setem nebo korzetem! To je přesně to, co potřebujete, abyste mohli chodit jako sexy svůdkyně a cítit se fantasticky. Ozdobte své nohy a rozjeďte zlobivou show! Černá barva u erotického prádla nikdy neomrzí a zůstává nesmrtelnou klasikou ženského šatníku. Punčochy nejsou samodržící, jsou vhodné pro připnutí k podvazkovým pásům. Objevte všechny jedinečné... Celý popis

Koupit za 181 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jemná, průsvitná látka a černá krajka s rozkošnými motivy. Vyberte si tyto punčochy a přesvědčte se, jak úžasný je pocit nosit je společně s lákavým setem nebo korzetem! To je přesně to, co potřebujete, abyste mohli chodit jako sexy svůdkyně a cítit se fantasticky. Ozdobte své nohy a rozjeďte zlobivou show!

Černá barva u erotického prádla nikdy neomrzí a zůstává nesmrtelnou klasikou ženského šatníku. Punčochy nejsou samodržící, jsou vhodné pro připnutí k podvazkovým pásům.

Objevte všechny jedinečné vlastnosti tohoto modelu:

- jemná krajka a květinový motiv – dokonalá kombinace!

- černé punčochy lemované krásnou krajkou

- příjemné na dotek, průhledné látky (90% nylon, 10% elastan)

- jemná a elastická látka

Doporučená údržba a praní:
Při praní prádla a oblečení vždy dodržujte pokyny uvedené na štítku produktu.
Prádlo a oblečení perte v ruce ve vlažné vodě cca 40°C s přídavkem jemného pracího prostředku. Prádlo vymáchejte, neždímejte. Pověste na ramínko, nechte volně vykapat a oschnout. Nebělte, nežehlete, nepoužívejte chemické čištění a nesušte v sušičce.

Tabulka velikosti:
Zobrazit více

Parametry

Značka Obsessive
Barva černé