OneConcept V-12

68 %
(7 hodnocení)

oneConcept V-12 je úzkým stereo systémem, jehož funkční výbava se orientuje na moderního uživatele. Moderna je zastoupena především 3 možnostmi připojení externích zařízení. Zařízení disponuje USB a SD slotem, který umožňuje přímé přehrávání hudby z USB paměťových médií a SD paměťových karet. Prostřednictvím jack vstupu lze připojit k systému téměř všechny běžné externí audiozařízení - např. notebooky, smartphony či kazetové přehrávače. Optický středobod tvoří vertikálně zapuštěný, MP3 CD přehrávač.... Celý popis

Koupit za 1 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

oneConcept V-12 je úzkým stereo systémem, jehož funkční výbava se orientuje na moderního uživatele.

Moderna je zastoupena především 3 možnostmi připojení externích zařízení. Zařízení disponuje USB a SD slotem, který umožňuje přímé přehrávání hudby z USB paměťových médií a SD paměťových karet. Prostřednictvím jack vstupu lze připojit k systému téměř všechny běžné externí audiozařízení - např. notebooky, smartphony či kazetové přehrávače.

Optický středobod tvoří vertikálně zapuštěný, MP3 CD přehrávač. Funkce uzavírá FM/AM tuner.

Stereo systém nabízí také hodiny s budíkem.

Vertikálně zabudovaný CD MP3 přehrávač zeštíhluje tloušťku zařízení, a tím nabízí možnost nástěnné montáže. Díky úzké eleganci lze zařízení instalovat např. vedle LCD TV.

Pro kreativce je k dispozici i sada nálepek, která umožňuje vytvoření příjemného vzhledu pro dětské pokoje.

Zařízení pro běžné domácnosti.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty