Onkyo TX-NR6100

97 %
(8 hodnocení)

Zvuk s certifikací THX® Select pro kina THX Certified Select zaručuje stejnou referenční hlasitost a kvalitu zvuku jako v komerčním kině v místnostech, kde je vzdálenost mezi obrazovkou a sedadlem přibližně 3,5 m. Přijímače s certifikací THX® musí projít 2000 srovnávacími testy v 75 kategoriích.   Zážitky v rozlišení 8K Ultra HD Funkce definované ve specifikaci HDMI® 2.1 umožňují přenos videa 8K/60p na kompatibilní displej. Stejně jako formáty HDR10 a HLG, HDR10+ a Dolby Vision™ optimalizují jas,... Celý popis

Koupit za 15 930 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zvuk s certifikací THX® Select pro kina
THX Certified Select zaručuje stejnou referenční hlasitost a kvalitu zvuku jako v komerčním kině v místnostech, kde je vzdálenost mezi obrazovkou a sedadlem přibližně 3,5 m. Přijímače s certifikací THX® musí projít 2000 srovnávacími testy v 75 kategoriích.

 

Zážitky v rozlišení 8K Ultra HD
Funkce definované ve specifikaci HDMI® 2.1 umožňují přenos videa 8K/60p na kompatibilní displej. Stejně jako formáty HDR10 a HLG, HDR10+ a Dolby Vision™ optimalizují jas, kontrast a barvy scénu po scéně nebo snímek po snímku. Všechny terminály HDMI podporují HDCP 2.3, zatímco eARC na hlavním výstupu přenáší kódovaný vícekanálový zvuk (včetně Dolby Atmos® nebo DTS:X®) z tuneru kompatibilního televizoru, aplikací pro streamování videa nebo připojených přehrávačů médií do AVR k zesílení. Funkce QMS (Quick Media Switching) pro filmy a video eliminuje zpoždění, které může mít za následek prázdnou obrazovku před zobrazením obsahu. Poznámka: Průchod videa 8K není podporován na vstupech HDMI 4-6 a Sub/Zone 2 Out.

 

Nová vylepšení pro hráče
Proměňte své hraní s 3D prostorovým zvukem a získejte vítěznou výhodu díky novým funkcím pro hráče definovaným v HDMI 2.1. Funkce VRR (Variable Refresh Rate) eliminuje zpoždění, zadrhávání a trhání snímků pro plynulé hraní. ALLM (Auto Low Latency Mode) optimalizuje zpoždění ze zdroje na obrazovku, zatímco QFT (Quick Frame Transport) omezuje zpoždění pro plynulejší zážitek.

 

SMART AV Receiver™ - streamování zvuku ve více místnostech
SMART AV Receiver sdílí zvuk po celém domě. Obsahuje služby Amazon Music HD*, Spotify®, TIDAL, Deezer a TuneIn a spolupracuje s aplikacemi Ok Google nebo Alexa. Sdílení zábavy přes Pracuje se systémy Sonos, AirPlay 2, DTS Play-Fi® a integrovaným Chromecastem.

 

Kompatibilní se systémem Sonos
Rozšiřte svůj systém domácího ozvučení Sonos spárováním tohoto AVR se zařízením Sonos Connect nebo Port*. Receiver je propojen s ekosystémem Sonos, probouzí se, mění vstupy a přehrává na požadovanou hlasitost na povel z aplikace Sonos. Aplikace Sonos je k dispozici zdarma pro iPhone a iPad v App Store a pro zařízení Android™ na Google Play.

 

 

Vestavěný Chromecast™ (funguje s aplikací 'Ok Google')
Přenášejte hudbu z chytrého telefonu, notebooku nebo počítače do přijímače prostřednictvím Chromecast built-in a ovládejte přehrávání z aplikací podporujících Chromecast z iPhonu, iPadu, telefonu nebo tabletu se systémem Android™, počítače Mac nebo Windows® nebo Chromebooku™. Vyvolávejte, přehrávejte a ovládejte zvuk pouhým hlasem.

 

Kompatiblilní se systémem Alexa
Alexa umožňuje ovládat A/V přijímač hlasem vyslovováním příkazů prostřednictvím vestavěného zařízení Alexa. Ať už chcete poslouchat hudbu, rozhlasové stanice nebo podcasty, stačí jen požádat. Podporuje také přehrávání hudby ve více místnostech* na více zařízeních.

 

Dolby Atmos a DTS:X - oslavte nový svět zvuku
Dolby Atmos a DTS:X přenášejí 3D zvukové stopy ze studiového mixážního pultu do vašeho obývacího pokoje. Zvuky již nejsou vázány na konkrétní kanály a mohou se volně pohybovat kolem a nad vašimi diváky, kteří se tak ocitnou v centru dění.

 

Vychutnejte si starší formáty s 3D zvukem
Dolby Atmos Height Virtualizer a DTS Virtual:X™ poskytují 3D zvuk prostřednictvím libovolného rozložení reproduktorů na úrovni posluchače. Tyto technologie mohou pracovat samostatně nebo s upmixery Dolby Surround® nebo DTS® Neural:X a vytvářet 3D zvukové pole s jakýmkoli zvukovým signálem (kromě Dolby Atmos, DTS:X a DTS® Express).

 

Dvoupásmová Wi-Fi® 5 GHz/2,4 GHz
Výkonný čtyřjádrový SoC (System on a Chip) provádí více výpočetních úloh najednou. Rozvíjí síťové funkce a podporuje standard 802.11ac (2x2 MIMO) pro stabilní streamování zvuku ve více místnostech. *Poznámka: V některých zemích nebo oblastech platí předpisy, které ovlivňují sílu bezdrátového signálu a využití kanálů Wi-Fi.

 

Jasnější dialog stisknutím tlačítka
Funkce Vocal Enhancer řeší problém neslyšitelných dialogů ve filmech a televizních pořadech pomocí algoritmů DSP, které zvyšují hlasové frekvence ve zvukové stopě. Úroveň efektu lze zvýšit nebo snížit pomocí tlačítek na dálkovém ovladači.

 

Akustická kalibrace místnosti AccuEQ
Zjistí velikost reproduktorů, křížovou frekvenci a vzdálenost od místa poslechu a nastaví odpovídající úrovně akustického tlaku. Nastaví crossover a ekvalizér všech reproduktorů včetně subwooferů. AccuReflex™ optimalizuje 3D zvuk prostřednictvím reproduktorů s podporou Dolby Atmos korekcí fázových rozdílů ve směrových a nesměrových zvukových cestách. Výsledkem je čisté a soudržné zvukové pole.

 

Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth®
Tento AVR může odesílat a přijímat zvuk prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Streamujte ze svého zařízení do přijímače pomocí kodeků SBC nebo AAC nebo přenášejte zvuk přehrávaný přes AVR do kompatibilních bezdrátových sluchátek pomocí kodeků SBC, aptX™ nebo aptX HD včetně 24bitového zvuku přes aptX HD.

 

Výstupy Zone 2 pro napájený zvuk ve více místnostech
Výškové / prostorové zadní / bi-amp reproduktorové sloupky lze kromě 5,2kanálového uspořádání nakonfigurovat pro napájený rozvod zvuku Zone 2. Synchronizujte jeden zdroj nebo přehrávejte dva zdroje (včetně analogových, HDMI, SPDIF a NET) v obou místnostech současně. Poznámka: HDMI a SPDIF podporují pouze 2kanálový PCM. HDMI je k dispozici na vstupech 1-3. Výstup z linkového výstupu zóny 2 je povolen.

Multifunkční linkový výstup zóny 2 nebo zóny B
Analogový terminál RCA line-out je obsluhován D/A převodníkem Zone 2 a podporuje dva režimy Zone audio: Zóna 2 podporuje připojení aktivních reproduktorů nebo hi-fi systému. Synchronizujte zdroj v MAIN a Zone 2 nebo přehrávejte dva jedinečné zdroje současně. Zóna B je vhodná pro bezdrátové dokovací stanice pro sluchátka. Vychutnejte si zdroj zvuku MAIN Zone prostřednictvím bezdrátových sluchátek. Tento terminál podporuje také předvýstup Front L/R pro externí hi-fi zesilovač.
Poznámka: v režimu Zone 2 je zvuk HDMI dostupný na vstupech 1-3 a SPDIF a HDMI podporují pouze 2kanálové signály PCM. V režimu Zóna B je v režimu MAIN a Zóna B k dispozici kódovaný a 2-kanálový PCM zvuk (všechny vstupy).

Uvolněte se s režimem Stereo Assign
Režim Stereo Assign Mode přepíná přehrávání z předních reproduktorů na výškové, prostorové nebo prostorové zadní reproduktory v závislosti na vašem uspořádání. Ideální pro ambientní poslech na pozadí.

 

Technické parametry :

Amplifikace

Počet Kanálů
9

Stereo RMS výkon (watty)
100

THD ve stereo
0,08 %

Frekvenční pásmo (stereo)
20-20kHz

Minimální impedance L/R
4 ohmy

Střed minimální impedance
4 ohmy

Minimální impedance Surround
4 ohmy

Obecné vlastnosti

Bluetooth
Vestavěný

Apple AirPlay
AirPlay 2

Kompatibilní s Alexa
Ano

Kompatibilní s Google Assistant
Ano

Vestavěný Chromecast
Ano

DTS Play-Fi
Ano

Dálkové ovládání aplikace
Ano

Displej na obrazovce
Přes HDMI

Automatická kalibrace reproduktorů
AccuEQ s AccuReflex

Audio/Video pro více místností

Napájený audio výstup pro více místností
Ano

Předzesilovač Multi-room Audio výstup
Ano

Výstup HDMI pro více místností
Ano

Celkový počet zón
2

Přehrávání z digitálních audio vstupů
Ano

Přehrávání ze zdrojů streamování
Ano

Surround Processing

Dolby digital
DD, TrueHD, DD+

Dolby Atmos
Ano

Virtualizace výšky Dolby Atmos
Ano

DTS
DTS, HD, HDMA, ES, 96/24

DTS:X
Ano

DTS Virtual:X
Ano

Vstupy a výstupy

Phono vstup
1

Audio-Video vstupy
6

Pouze audio vstupy
3

Komponentní video vstupy
Žádný

Výstupy komponentního videomonitoru
Žádný

Optické digitální vstupy
1

Koaxiální digitální vstupy
1

Optické digitální výstupy
Žádný

Koaxiální digitální výstupy
Žádný

Počet vstupů HDMI
6

HDMI výstupy pro monitory
2

Výstupy pro subwoofer
2

Diskrétní výstupy pro subwoofer
Ne

Vícekanálový analogový vstup
Ne

Vícekanálový výstup předzesilovače
Ne

Výstupní páry hlavních reproduktorů
Příspěvky

Hlavní reproduktorové terminály
Příspěvky

Ethernetový port
Ano

USB připojení
Y

Odnímatelný napájecí kabel
Ne

Podporuje bezdrátové zadní reproduktory
Ne

Vlastnosti HDMI

Verze HDMI
2.1

VRR (variabilní obnovovací frekvence)
Ano

ALLM (automatický režim nízké latence)
Ano

Vstupy s podporou 4K/120Hz
3

Audio Return Channel
podporováno eARC

Video Upscaling
Na 4K a 8K

Podpora HDR (High Dynamic Range).

HDR10
Ano

HDR10+
Ano

HLG
Ano

Dolby Vision
Ano

Hmotnost: 9.8 kg

Rozměry: 435 x 173.5 x 379,5 mm
Zobrazit více

Parametry

Šířka 43.5 cm
Hloubka 38 cm
Hmotnost 9.8 kg
Výška 17.4 cm
Výrobce Onkyo
Počet kanálů 7.2
HDMI vstupy 6
HDMI výstupy 2
USB ano
Koaxiální vstupy 1
Optické vstupy 1
Výkon 240 W
Dálkové ovládání ano
Frekvenční rozsah 10 - 100000 Hz
RDS ano
Stereo ano
Vícekanálový ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty