Orava LR-200

100 %
(2 hodnocení)

Variabilní nastavení rychlosti LR-200 je vybaven 2 rychlostními režimy, které uživateli umožňují zvolit optimální rychlost podle typu tkaniny nebo intenzity žmolků. Tato volba umožňuje šetrné odstraňování žmolků z jemných materiálů nebo rychlejší práci na silnějších tkaninách. Díky své variabilitě se odstraňovač žmolků LR-200 přizpůsobí potřebám každého uživatele. Vyjímatelná nádoba Výrobek má vyjímatelnou nádobu na žmolky, která usnadňuje a zjednodušuje proces čištění. Tato praktická funkce usnadňuje... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Variabilní nastavení rychlosti
LR-200 je vybaven 2 rychlostními režimy, které uživateli umožňují zvolit optimální rychlost podle typu tkaniny nebo intenzity žmolků. Tato volba umožňuje šetrné odstraňování žmolků z jemných materiálů nebo rychlejší práci na silnějších tkaninách. Díky své variabilitě se odstraňovač žmolků LR-200 přizpůsobí potřebám každého uživatele.

Vyjímatelná nádoba
Výrobek má vyjímatelnou nádobu na žmolky, která usnadňuje a zjednodušuje proces čištění. Tato praktická funkce usnadňuje vyprazdňování nádoby a udržování odžmolkovače v optimálním pracovním stavu. Díky této nádobě je také možné sledovat množství odstraněných žmolku, což zajišťuje maximální efektivitu použití.

Displej
LR-200 je vybaven užitečným displejem, který informuje o stavu baterie a zobrazuje aktuální režim odstraňování žmolku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orava
Hmotnost 240 g