Kruhová LED trubice pro elektromagnetické předřadníky (CCG) a střídavé sítě. Vlastnosti produktu: LED alternativou ke klasickým zářivkám T9 v CCG svítidlech. Stejnoměrné osvětlení. Životnost: až 30 000 h. Neobsahuje rtuť a splňuje požadavky RoHS. Světelná účinnost: až 100 lm/W. Výhody produktu: Rychlá, snadná a bezpečná výměna bez přepojování. Úspora energie až 50 % (ve srovnání se zářivkou T9 na CCG). Vhodné i pro provoz při nízkých teplotách. Možný provoz přímo na 230 V AC ze sítě. Druh použití:... Celý popis

Koupit za 559 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kruhová LED trubice pro elektromagnetické předřadníky (CCG) a střídavé sítě.
Vlastnosti produktu: LED alternativou ke klasickým zářivkám T9 v CCG svítidlech. Stejnoměrné osvětlení. Životnost: až 30 000 h. Neobsahuje rtuť a splňuje požadavky RoHS. Světelná účinnost: až 100 lm/W.
Výhody produktu: Rychlá, snadná a bezpečná výměna bez přepojování. Úspora energie až 50 % (ve srovnání se zářivkou T9 na CCG). Vhodné i pro provoz při nízkých teplotách. Možný provoz přímo na 230 V AC ze sítě.
Druh použití: Celkové osvětlení v teplotách -20…+45 °C. Chodby, schodiště, parkovací garáže. Domácí použití. Dekorativní instalace. Výbava / příslušenství: Vhodné pro provoz s nízkoztrátovými a konvenčními předřadníky.
Zobrazit více

Parametry

Barva světla neutrální barva
Chromatičnost 4000 K
Energetická třída E
Tvar tubulární
Výrobce Ledvance
Typ osvětlení LED trubice
Životnost 30000 h
Světelný tok 2000 lm
Patice G10q
Výkon 20 W
Napětí 230 V
Zobrazit více parametrů