Tato žárovka je plně homologizovaná. Prémiové žárovky OSRAM Night Breaker Laser jsou vyráběné v Německu/USA a lze je použít do všech hlavních světlometů motorových vozidel ve variantách H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3 a HB4.   Nová generace žárovek Night Breaker Laser má nový tvar "okna" v povrstvení. Jeho precizní tvar vytvořený laserovou ablací zajišťuje maximální výkon. Vlákno je perfektně umístěno pro lepší distribuci světla. Rovněž vysoký tlak vzácného plnícího plynu zajišťuje vyšší výkon. Stříbrný... Celý popis

Koupit za 308 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tato žárovka je plně homologizovaná. Prémiové žárovky OSRAM Night Breaker Laser jsou vyráběné v Německu/USA a lze je použít do všech hlavních světlometů motorových vozidel ve variantách H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3 a HB4.  

Nová generace žárovek Night Breaker Laser má nový tvar "okna" v povrstvení. Jeho precizní tvar vytvořený laserovou ablací zajišťuje maximální výkon. Vlákno je perfektně umístěno pro lepší distribuci světla. Rovněž vysoký tlak vzácného plnícího plynu zajišťuje vyšší výkon. Stříbrný vrchlík dodává autožárovce atraktivní vzhled a gravírovaný název NIGHT BREAKER® zaručuje její jedinečnost a okamžitou rozpoznatelnost.    

Díky kombinaci inovačního designu a moderní technologie má nová autožárovka Night Breaker Laser mimořádně vysokou svítivost.

Při její výrobě se používá laserová technologie, která umožňuje přesné tvarování povrstvení baňky.

To společně s přesným umístěním hořáku a kvalitní xenonovou náplni zajišťuje maximální světelný výkon.  

Ve srovnání se standardními halogenovými žárovkami (= s minimálně požadovanými hodnotami normy ECE R112/R37) vydává Night Breaker Laser až o 150 procent více světla, které je současně až o 20 procent bělejší.

Světelný paprsek, který je až 150 metrů dlouhý, zajišťuje lepší viditelnost vozovky při jízdě.

Jedinečný design nové žárovky je zdůrazněn stříbrným vrchlíkem a označením Night Breaker na baňce autožárovky.

Jako všechny výrobky této výkonné série je i Night Breaker Laser k dispozici ve výrazném tmavě červeném balení.

Produkt Autožárovka
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Osram
Napětí 12 V
Výkon 60 W
Barevná teplota 3900 K
Světelný tok 1000 lm
Halogenové ano
Typ H4
Patice P43t
Sada ano
Barva Bílá
Zobrazit více parametrů