Náhradní žhavící hlavy z platformy OXVA Unipro nabídnou výrazné a bohaté podání chuti, velkou odpařovací plochu a efektivní náběh žhavení. Nabídnou také příjemnou produkci husté a chutné páry. Díky široké vnitřní komoře jsou ideální volbou pro vzdušnější formu DL potahu.   Typy a odpory hlav: - 0.15Ω (mesh) - 0.3Ω (mesh)   Doporučené výkony pro užívání: - 0.15Ω (60 - 80W) - 0.3Ω (30 - 42W)   Kompatibilní zařízení: - OXVA Velocity 100W Pod Kit - OXVA Velocity LE Pod Kit   Vhodné pro: - DL vaping... Celý popis

Koupit za 98 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Náhradní žhavící hlavy z platformy OXVA Unipro nabídnou výrazné a bohaté podání chuti, velkou odpařovací plochu a efektivní náběh žhavení. Nabídnou také příjemnou produkci husté a chutné páry. Díky široké vnitřní komoře jsou ideální volbou pro vzdušnější formu DL potahu.

 

Typy a odpory hlav:
- 0.15Ω (mesh)
- 0.3Ω (mesh)

 

Doporučené výkony pro užívání:
- 0.15Ω (60 - 80W)
- 0.3Ω (30 - 42W)

 

Kompatibilní zařízení:
- OXVA Velocity 100W Pod Kit
- OXVA Velocity LE Pod Kit

 

Vhodné pro:
- DL vaping (přímé potahování)

Obsah balení:
1x žhavící hlava OXVA Unipro (dle výběru)

 

Upozornění: Před prvním použitím důrazně doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu do středu žhavící hlavy, aby se vata uvnitř dostatečně nasákla. Po instalaci hlavy do atomizéru/cartridge a doplnění tanku e-liquidem ponechte e-cigaretu/grip ještě cca 10 minut odstát, aby nedošlo k připálení hlavy při prvním žhavení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce OXVA
Odpor 0.3 ohm