Paladone PP8186JP

0 %
(0 hodnocení)

Oficiální produkt - dekorativní lampa z katalogu zboží s licencí a grafikou amerického vědecko-fantastického filmu Jurassic Park (Jurský park). Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Dekorativní lampa s logem vědecko-dinosauřího parku jménem Jurassic Park (Jurský park). Pěkná lampička s logem Jurského parku se dá připevnit na stěnu nebo postavit s pomocí stojánku. Skvělý dárek pro fanoušky kultovních filmů a dinosaurů! Lampa je napájena pomocí USB kabelu,... Celý popis

Koupit za 564 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Oficiální produkt - dekorativní lampa z katalogu zboží s licencí a grafikou amerického vědecko-fantastického filmu Jurassic Park (Jurský park).

Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.

Dekorativní lampa s logem vědecko-dinosauřího parku jménem Jurassic Park (Jurský park). Pěkná lampička s logem Jurského parku se dá připevnit na stěnu nebo postavit s pomocí stojánku. Skvělý dárek pro fanoušky kultovních filmů a dinosaurů!

Lampa je napájena pomocí USB kabelu, který je součástí balení, nebo třemi kusy AAA baterií, které nejsou dodávány společně s lampou.

Rozměry lampy (š x v): 26 x 20 cm
Materiál lampy: 100% plast

.
Zobrazit více

Parametry

Materiál plastové

Podobné produkty