Zlaté slitky z ryzího zlata (999.9 Fine Gold), certifikované švýcarskou firmou PAMP SA. Slitek je zataven v plastu s číslem a certifikátem. Slitek je dodáván s motivem Fortuny římské bohyně šťastné náhody (řecké Tyché), tato bohyně je známá tím, že se usmívá na všechny, kdo hledají její přízeň a sype jim z rohu hojnosti. Unikátní číslo a váha jsou uvedeny na svrchní straně slitku. Rafinérie PAMP SA v této gramáži nabízí dva rozdílné vzhledy certifikátů. Produits Artistiques Métaux Précieux, je... Celý popis

Koupit za 2 232 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zlaté slitky z ryzího zlata (999.9 Fine Gold), certifikované švýcarskou firmou PAMP SA. Slitek je zataven v plastu s číslem a certifikátem. Slitek je dodáván s motivem Fortuny římské bohyně šťastné náhody (řecké Tyché), tato bohyně je známá tím, že se usmívá na všechny, kdo hledají její přízeň a sype jim z rohu hojnosti. Unikátní číslo a váha jsou uvedeny na svrchní straně slitku. Rafinérie PAMP SA v této gramáži nabízí dva rozdílné vzhledy certifikátů.

Produits Artistiques Métaux Précieux, je rafinérie známá pod značkou PAMP. Je předním švýcarským rafinérem drahých kovů. Je proslulá investičními slitky se znakem Fortuny, římské bohyně šťastné náhody (řecké Tyché). Její slitky jsou akreditovány na London Bullion Market Association (LBMA), jejímž je PAMP i předním členem. PAMP je rovněž držitelem osvědčení The Responsible Jewellery Council. Toto osvědčení deklaruje, že rafinérie PAMP, dosáhla certifikace v oblasti etického jednání, dodržování lidských práv a sociálních a ekologických norem při produkci zlata.
Zobrazit více

Parametry

Druh slitky
Hmotnost 1 g
Výrobce PAMP
Balení blistry
Provedení standard
Průměr mince 39 mm
Ryzost 999.9 / 1000