Pán prstenů filmová trilogie / Prodloužená a kinová verze (UHD) (The Lord of the Rings: The Motion Picture Trilogy (UHD)) (UHD): Kolekce obsahuje: Pán prstenů: Společenstvo prstenu / prodloužená a kinová verze 2001 / Fantasy, Dobrodružný / 406 minut / Nový Zéland, USA Obsahuje kinovou a prodlouženou verzi na 3 discích. S podporou Společenstva se Frodo Pytlík vydává na nebezpečnou cestu zničit legendární Jeden Prsten™ v Hoře osudu, aby se jeho moc nedostala do rukou Temného pána Saurona.... Celý popis

Koupit za 2 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pán prstenů filmová trilogie / Prodloužená a kinová verze (UHD) (The Lord of the Rings: The Motion Picture Trilogy (UHD)) (UHD):
Kolekce obsahuje:

Pán prstenů: Společenstvo prstenu / prodloužená a kinová verze
2001 / Fantasy, Dobrodružný / 406 minut / Nový Zéland, USA

Obsahuje kinovou a prodlouženou verzi na 3 discích.

S podporou Společenstva se Frodo Pytlík vydává na nebezpečnou cestu zničit legendární Jeden Prsten™ v Hoře osudu, aby se jeho moc nedostala do rukou Temného pána Saurona.

Pán prstenů: Dvě věže / prodloužená a kinová verze
2002 / Fantasy, Dobrodružný / 414 minut / Nový Zéland, USA

Obsahuje kinovou a prodlouženou verzi na 3 discích.

Frodo a Sam pokračují směrem k Mordoru a Glum trvá na tom, že bude jejich průvodcem. Dá se někomu tolik poznamenanému prstenem vůbec věřit? Může Frodo věřit sám sobě? Aragorn shromažďuje síly dobra a pro bitvu, které se nelze vyhnout.

Pán prstenů: Návrat krále / prodloužená a kinová verze
2003 / Fantasy, Dobrodružný / 463 minut / Nový Zéland, USA

Obsahuje kinovou a prodlouženou verzi na 3 discích.

Závěrečná bitva o Středozem™ začíná. Frodo a Sam, vedeni Glumem, pokračují ve své nebezpečné pouti k ohňům Hory osudu, aby zničili Jeden prsten™.

Hrají: Elijah Wood, Noel Appleby, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Sean Astin, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Orlando Bloom, Liv Tyler, Christopher Lee, Cate Blanchett, John Rhys-Davies, Bernard Hill, Brad Dourif, Miranda Otto, Marton Csokas, Hugo Weaving, Karl Urban, Sean Bean, David Wenham, John Noble, Andy Serkis, Bruce Spence, Peter Jackson, Lawrence Makoare, Billy Jackson, Bret McKenzie, Sala Baker, Joel Tobeck, Alan Howard, Peter Tait, John Bach, Ian Holm, Bruce Hopkins, Pete Smith, Jed Brophy, Bruce Phillips, Shane Rangi, Harry Sinclair, Ali Astin, Ian Hughes, Andrew Lesnie, Richard Taylor
Režie: Peter Jackson
Kamera: Andrew Lesnie
Hudba: Howard Shore
Scénář: Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson
Zobrazit více

Parametry

3D film ne
Druh nosiče Blu-ray
4K rozlišení ano

Podobné produkty