Paperlike Screen Protector matná fólie Apple iPad Pro 11" / iPad Air 10,9" Pokud používáte Apple Pencil častěji, určitě jste jste si všimli, že to není úplně stejné jako psaní a kreslení na papír. To stejné si řekl Jan Sapper z Hamburku, který rozjel v roce 2017 projekt ochranné fólie, která by tento problém vyřešila. Ukázalo se, že tento problém netrápí jen jeho a vybral dostatek peněz na rozjetí firmy, návrhu a výroby této speciální fólie. Dnes tato fólie je již v druhé generaci. Kreslete jako... Celý popis

Koupit za 1 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Paperlike Screen Protector matná fólie Apple iPad Pro 11" / iPad Air 10,9"
Pokud používáte Apple Pencil častěji, určitě jste jste si všimli, že to není úplně stejné jako psaní a kreslení na papír. To stejné si řekl Jan Sapper z Hamburku, který rozjel v roce 2017 projekt ochranné fólie, která by tento problém vyřešila. Ukázalo se, že tento problém netrápí jen jeho a vybral dostatek peněz na rozjetí firmy, návrhu a výroby této speciální fólie. Dnes tato fólie je již v druhé generaci.

Kreslete jako na papír. Matná ochranné fólie Paperlike umožňuje umělcům a spisovatelům přesné a pohodlné použití Apple Pencil díky unikátnímu povrchu, který napodobuje papír.

Paperlike je revolučním řešením, díky kteréme je kreslení tak snadné, jako tužkou na papír.  Díky její tenkosti je zajištěna maximální přesnost a pohodlí, jako by tam žádná ochrana nebyla. Antireflexní úprava navíc zajistí lepší pozorovací podmínky na přímém slunečním světle i v interiéru.

Povrch fólie je díky technologii Nanodots příjemný na dotek a tužka po něm neklouže, čímž zajišťuje přiměřený odpor, jako při psaní na papír. Povrch navíc není úplně rovný, mikro propadliny napodobují skutečný povrch papírů, tužka lehce vibruje s každým tahem přes displej doslova jako v zápisníku.

V balení naleznete rovnou dva kusy.

Vlastnosti:

- Ochranná fólie na displej
- Přesně na míru danému zařízení
- Ideální pro kreslení – velmi tenká vrstva na displeji
- 2 kusy v balení včetně instalačních pomůcek

Návod jak instalovat Paperlike na iPad:

Jelikož se jedná o nový segment zboží, snaží se na jméně PaperLike parazitovat i jiní výrobci. Můžete na trhu narazit na levnější výrobky označené jako "Fixed Paperlike" nebo "Nillkin Paperlike", ale tyto nedosahují kvalit této originální fólie přímo od PaperLike. Navíc nezapomeňte, že v balení máte 2 fólie, takže cena jednoho kusu je 495Kč.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Paperlike
Povrch matný
Pro značku Apple

Podobné produkty