Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Dospělí psi menších plemen mají specifické nároky na stravu. Pedigree Mini obsahuje menší granule, které přinášejí psovi větší požitek z krmení a navíc pomáhají udržet jeho zuby zdravé a čisté. Granule jsou ochucené masovou šťávou, což zvyšuje atraktivitu krmiva i pro více náročná malá plemena. Složení: obiloviny 4 %, maso a výrobky živočišného původu (včetně 4 % hovězího masa v červenohnědých granulích, 4 % drůbežího masa v béžových granulích),... Celý popis

Koupit za 719 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen.

Dospělí psi menších plemen mají specifické nároky na stravu. Pedigree Mini obsahuje menší granule, které přinášejí psovi větší požitek z krmení a navíc pomáhají udržet jeho zuby zdravé a čisté. Granule jsou ochucené masovou šťávou, což zvyšuje atraktivitu krmiva i pro více náročná malá plemena.

Složení: obiloviny 4 %, maso a výrobky živočišného původu (včetně 4 % hovězího masa v červenohnědých granulích, 4 % drůbežího masa v béžových granulích), oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky.
Jakostní znaky:(V %): N – látky 20 %, tuky 13 %, anorganické látky 8 %, vláknina 3 %.
Doplňkové látky: s antioxidanty – doplňkové látky ES, s barvivy – doplňkové látky ES. Nutriční doplňkové látky: Vitamin A 6500 IU, Vitamin D3 720 IU, Vitamin E 190 mg, síran měďnatý pentahydrát 11 mg, síran manganatý monohydrát 90 mg, jodid draselný 1 mg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pedigree
Typ granule
Věk psa dospělí
Velikost plemene malé
Aktivita psa běžná
Druh masa hovězí
Značka Pedigree
Hmotnost 12 kg
Kvalita prémiová
Konzistence polovlhké
Zobrazit více parametrů