Pokud cítíte, že poslední dobou trochu zapomínáte, dopřejte svému duševnímu výkonu vzpruhu. BioGinkgo 27/7 pomáhá podpořit periferní oběh krve do mozku , horních i dolních končetin , a tím pomáhá zlepšit paměť a koncentraci. BioGinkgo 27/7 Dodání je do cca 5-7 pracovních dnů. BioGinkgo 27/7 je extra silný preparát z výtažku listů Ginkgo biloby (50:1), standardizovaný do vědecky podporovaných poměrů 27% Ginkgo flavonových glykosidů a 7% terpen laktonů. ÚČINKY •Ginkgo biloba pomáhá podpořit periferní... Celý popis

Koupit za 1 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pokud cítíte, že poslední dobou trochu zapomínáte, dopřejte svému duševnímu výkonu vzpruhu. BioGinkgo 27/7 pomáhá podpořit periferní oběh krve do mozku , horních i dolních končetin , a tím pomáhá zlepšit paměť a koncentraci. BioGinkgo 27/7
Dodání je do cca 5-7 pracovních dnů.
BioGinkgo 27/7 je extra silný preparát z výtažku listů Ginkgo biloby (50:1), standardizovaný do vědecky podporovaných poměrů 27% Ginkgo flavonových glykosidů a 7% terpen laktonů.
ÚČINKY
•Ginkgo biloba pomáhá podpořit periferní oběh krve do mozku, horních i dolních končetin.
•Podporou oběhu pomáhá ginkgo biloba stimulovat paměť a soustředěnost.
•Ginkgo biloba obsahuje flavonoidy jako kvercetin, přírodní antioxidant, který pomáhá podpořit antioxidační ochranný systém těla pro boj s formacemi volných radikálů.
POUŽITÍ
Používání
Užívejte jednu (1) tabletu dvakrát denně při jídle. Neužívejte více než dvě (2) tablety denně. Tablety nežvýkejte.
Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinový doplněk by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte, je-li ochranná fólie před prvním otevřením roztržená, poškozená nebo chybí. Skladujte na suchém a chladném místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Jste-li těhotná nebo kojíte, užíváte-li léky proti srážlivosti krve (např. aspirin), antikoagulanty nebo antitrombotika, či jste-li v jiné lékařské péči, poraďte se před použitím přípravku s lékařem.  Přestaňte tento produkt užívat dva týdny před plánovaným chirurgickým zákrokem. Neužívejte spolu s jakýmikoliv jinými produkty obsahujícími ginkgo.
Upozornění: Toto zboží je na objednání a odesíláme ho pouze po předchozí úhradě na účet.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pharmanex
Množství 60 tbl
Forma produktu kapsle
Oblast užití paměť, soustředění
Určení unisex
Věková skupina pro dospělé
Vitamíny ne
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
CBD ne
CBG ne
Zobrazit více parametrů