Vyvážené složení oční formule pomáhá chránit oční buňky před oxidačním stresem, modrým světlem (mobily, televize, tablety, počítače, LED světla ...), kouřem, prachem i UV zářením.       Tak jako každá jiná část těla, i naše oči se denně vyrovnávají se specifickými nároky. Může to být to, že trávíme trochu moc času zíráním do obrazovky, jsme vystavení znečištěnému vzduchu nebo prostě stárneme – v průběhu doby může mít na náš zrak vliv spousta faktorů. To samé platí o oxidačním stresu. Buňky v... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 
Vyvážené složení oční formule pomáhá chránit oční buňky před oxidačním stresem, modrým světlem (mobily, televize, tablety, počítače, LED světla ...), kouřem, prachem i UV zářením.
 

 
 

Tak jako každá jiná část těla, i naše oči se denně vyrovnávají se specifickými nároky. Může to být to, že trávíme trochu moc času zíráním do obrazovky, jsme vystavení znečištěnému vzduchu nebo prostě stárneme – v průběhu doby může mít na náš zrak vliv spousta faktorů. To samé platí o oxidačním stresu. Buňky v našich očích jsou opakovaně vystavené kouři, prachu, UV záření a jiným zdrojům volných radikálů, což jsou reaktivní molekuly kontrolované naší sítí antioxidantů. 

Svou podpůrnou úlohu v obraně těla proti takovým věcem mají minerální vitaminy a minerální látky, které denně získáváme ze stravy. Pharmanex Eye Formula může přispět k vyvážené stravě díky klíčovým ingrediencím, jako je zinek, který pomáhá udržet normální stav zraku i v budoucnu. 

Proč ho mám používat?

- Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku

- Selen, měď a vitaminy C a E jsou antioxidanty, které pomáhají chránit vaše buňky před oxidačním stresem

- Zinek, selen, měď a vitamin C také přispívají k normálnímu fungování imunitního systému, což je další bonus

Věděli jste, že?
Eye Formula se skvěle kombinuje s Pharmanex Marine Omega, což je doplněk stravy, který obsahuje 250 mg kyseliny DHA. Při každodenní konzumaci tak pomáhá udržet normální funkci mozku i zraku. Rybí tuk také pomáhá našemu tělu vstřebávat vitaminy rozpustné v olejích, například vitamin E v Eye Formula. Díky tomu se jedná o velmi účinnou kombinaci. 

Pro ochranu kůže před negativními vlivy přílišnému vystavení obrazovkám zevnitř i zvenčí jej doporučujeme také vyzkoušet s krémem Nutricentials Day Dream Protective Cream nebo přípravkem Protective Lotion.

Složení

Lutein, L-askorbová kyselina, kapsle (želatina), zink-glukonát, D-α-tokoferyl-acetát, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: mastné kyseliny, zeaxantin, protispékavá látka: oxid křemičitý, L-selenomethionin, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, glukonát měďnatý. 

Neskutečně nadupané a perfektně vyvážené složení:

-  100% DDD vitamin C

-  108% DDD vitamin E

-  80% DDD zinek

-  40% DDD měď

-  64% DDD selen

-  Lutein a Zeaxantin

(DDD - doporučená denní dávka pro dospělé)

Jak ho mám používat?

Užívejte jednu (1) kapsli jednou denně během jídla a pití.

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jiné lékařské péče se nejdříve poraďte o užívání tohoto produktu s lékařem.

 

Přehled živin
Přehled živin - Eye Formula
Zdroje
Přehled složek produktů Pharmanex
Detaily o výrobě/dovozci
Vyrobeno v USA výhradně pro: NSE Products, Inc., Provo, Utah, 84601, U.S.A.
Dovozce: Nu Skin Netherlands B.V., Amundsenweg 2, 5928 LT Venlo, Nizozemsko

 

 
Zobrazit více