Pharmanex LifePak+ 236 g

0 %
(0 hodnocení)

Každodenní užívání Užívejte jednu (1) kapsli denně během jídla a pití. Složení Plnidlo: Microcrystalline cellulose, Lactobacillus fermentum PCC 30 - 90 mg (min. 2 B cfu/caps.), Capsule (Hydroxypropyl methylcellulose), protispékavá látka: mastné kyseliny, oxid křemičitý. Upozornění Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Potravinový doplněk by neměl být užíván jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní... Celý popis

Koupit za 2 459 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Každodenní užívání

Užívejte jednu (1) kapsli denně během jídla a pití.

Složení

Plnidlo: Microcrystalline cellulose, Lactobacillus fermentum PCC 30 - 90 mg (min. 2 B cfu/caps.), Capsule (Hydroxypropyl methylcellulose), protispékavá látka: mastné kyseliny, oxid křemičitý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Potravinový doplněk by neměl být užíván jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. V době těhotenství, kojení či jiné lékařské péče se nejdříve poraďte o užívání tohoto produktu s lékařem.

Přípravek Pharmanex® Pro-B™ by měl být skladován při pokojové teplotě, mimo dosah tepla, světla a vlhkosti. Je-li to možné, doporučuje se skladování při teplotě do 20 °C.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pharmanex
Množství 60 tbl
Forma produktu sypké prášky
Oblast užití celkové zdraví
Určení unisex
Věková skupina pro seniory i dospělé
Vitamíny ano
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
CBD ne
CBG ne
Zobrazit více parametrů