Philco PHFD 5080

91 %
(37 hodnocení)

Pokud jste vášnivý houbař, zahrádkář nebo řešíte často otázku jak uchovat potraviny na pozdější dobu, sušička potravin PHFD 5080 pro vás má řešení. Věděli jste, že vysušené potraviny vydrží bezpečně k jídlu rok i déle? Další výhodou sušení je získání prostoru. Vysušená potravina se zbaví vody a smrští se do menších rozměrů, takže je možné skladovat větší množství na menším prostoru. Sušení také zvýrazňuje chutě. Jako příklad můžeme vzít některé druhy ovoce, jako jsou jablka, hrušky nebo broskve,... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pokud jste vášnivý houbař, zahrádkář nebo řešíte často otázku jak uchovat potraviny na pozdější dobu, sušička potravin PHFD 5080 pro vás má řešení. Věděli jste, že vysušené potraviny vydrží bezpečně k jídlu rok i déle? Další výhodou sušení je získání prostoru. Vysušená potravina se zbaví vody a smrští se do menších rozměrů, takže je možné skladovat větší množství na menším

prostoru. Sušení také zvýrazňuje chutě. Jako příklad můžeme vzít některé druhy ovoce, jako jsou jablka, hrušky nebo broskve, které pak mají sladší chuť. Mimo toto vše jmenované je sušení je velmi zdravým způsobem úpravy potravin, bez přidávání dalších chemických přípravků.

Navíc sušené potraviny neztrácejí ze svých nutričních hodnot, takže jsou ideální volbou pro svačiny na výlety, do práce nebo školy. Sušička PHFD 5080 je vhodná, díky svým kompaktním rozměrům a zároveň komfortu 8 plat, která jsou vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu, nabídnout dostatečný prostor a jsou průhledná, takže se můžete kochat procesem vysoušení.

Sušička také nabízí silný ventilátor, který vytváří a cirkuluje horký vzduch a zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla celým prostorem. Dále také nabízí možnost širokého spektra nastavení teploty od 35°C do 70°C a také nastavení času od 1 hodiny do 48 hodin. Velkou výhodou je variabilita použití. Sušička je vhodná k použití na úpravu ovoce, zeleniny, hub, bylinek, květin, pečiva, masa nebo ryb.

Účinný a rovnoměrný sušící proces

8 zdravotně nezávadných plat (BPA free)

Přesné nastavení teploty a času

Jednoduché na údržbu a uskladnění

Ochrana proti přehřátí

Vhodné na úpravu ovoce, zeleniny, hub, květin, bylinek, ryb, masa a pečiva

Nastavení teploty 35°C–70°C

Nastavení časovače 1 – 48 hodin

Základna z nerezového materiálu

Výkon 400 W

Technické vlastnosti:

Materiál: nerez

Příkon: 400 W

Barva: broušený nerez + průhledný plast

Rozměry (v x š x h): 32 x 25 x 27 cm

Hmotnost: 3 kg

Délka kabelu: 100 cm

Napětí a frekvence: 220–240 V, 50/60 Hz
Ke stažení

- Manuál
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Philco
Příkon 400 W
Barva černá/transparentní/nerez
Kontrolka provozu ano
Ochrana proti přehřátí ano
Počet sušících plat 8
Regulace teploty ano
Časovač ano
Délka přívodního kabelu 100 cm
Hmotnost 3 kg
Otáčející se sušící pláty ne
Nerezové provedení ano
Tvar sušičky hranaté
Automatické vypnutí ano
Otáčivá plata ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty