Náhrada za žárovku: 41–60 W Typ: LED žárovka; smart Závit/Patice: E27 Spotřeba energie (W): 7 Energetická třída 2021: E Svítivost (ANSI) (lumenů): 806 Barevná teplota: 6 500 K Stmívání: ano Index podání barev (CRI) (Ra): 90 Tvar: globe Komunikační technologie: Bluetooth; WiFi Funkce (Typ): osvětlení Amazon Alexa: ANO Apple HomeKit: NE Google Home: ANO Vlastní systém: ANO Pokud si chcete zařídit osvětlení v retro stylu, vyberte si tyto kulovité chytré žárovky Philips Smart LED s tradičním... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Náhrada za žárovku: 41–60 W

Typ: LED žárovka; smart

Závit/Patice: E27

Spotřeba energie (W): 7

Energetická třída 2021: E

Svítivost (ANSI) (lumenů): 806

Barevná teplota: 6 500 K

Stmívání: ano

Index podání barev (CRI) (Ra): 90

Tvar: globe

Komunikační technologie: Bluetooth; WiFi

Funkce (Typ): osvětlení

Amazon Alexa: ANO

Apple HomeKit: NE

Google Home: ANO

Vlastní systém: ANO

Pokud si chcete zařídit osvětlení v retro stylu, vyberte si tyto kulovité chytré žárovky Philips Smart LED s tradičním vzhledem. Žárovky mají technologii WiZ Connected. Při použití Wi-Fi je můžete ovládat pomocí aplikace WiZ nebo hlasovými povely.

• Chytré světlo v retro stylu s jednoduchým ovládáním

• Laditelná bílá

• Sklo

• Wi-Fi + Bluetooth

• Ovládání pomocí aplikace WiZ nebo hlasem

Snadná instalace a propojení s vaší stávající Wi-Fi sítí.

WiZ funguje s vaším stávajícím routerem Wi-Fi, není zapotřebí žádné další zařízení. Stačí nové světlo zapojit, stáhnout aplikaci WiZ a je hotovo!

Ovládání odkudkoli přes chytrý telefon

Světla WiZ můžete ovládat z chytrého telefonu odkudkoli. Před odchodem z domova si už nemusíte dělat starosti, jestli jste nenechali někde rozsvíceno. Aplikace WiZ je k dispozici pro iOS a Android.

Nastavitelné teplé až chladné bílé světlo a přednastavené režimy

Můžete si vybrat z široké škály teplot bílé, od povzbuzující chladné až po měkkou teplou, nebo jednoduše zvolit jeden z přednastavených režimů, jako je Soustředění nebo Relaxace, a vytvořit tak ideální atmosféru pro svou činnost.

Automatizujte osvětlení pomocí rozvrhů

Automatizuje osvětlení podle svých denních nebo týdenních rutin. Můžete si naplánovat, aby se světla rozsvítila, než dorazíte domů, a zůstala vypnutá, když je nepotřebujete.

Monitorování spotřeby

Aplikace WiZ zaznamenává energetickou spotřebu vašich světel. Můžete si prohlédnout týdenní nebo denní přehled a chytře si naplánovat osvětlení tak, abyste optimalizovali spotřebu energie v domácnosti.

Přednastavené dynamické světelné režimy vám umožní přizpůsobovat scény.

Kombinací různých barevných a bílých světelných režimů můžete vytvořit ideální světelnou atmosféru pro každý okamžik dne. Scénu si můžete uložit a kdykoli znovu vyvolat pomocí aplikace, zařízení WiZmote nebo hlasu.

Přednastavené funkce pro lepší pohodu

Přednastavené funkce pro zdraví a pohodu v aplikaci WiZ vybírají nejvhodnější osvětlení pro vaše cirkadiánní rytmy v průběhu dne. WiZ zapne jasné denní světlo, když potřebujete nabrat energii a soustředit se, a plynule přejde na měkké teplé světlo, které přispěje k uvolnění a lepšímu spánku

Ovládání hlasem prostřednictvím asistentů Asistent Google, Alexa nebo Siri Shortcuts

Ovládejte světla hlasem a asistenty Asistent Google, Amazon Alexa nebo Siri Shortcuts, abyste měli dokonalé pohodlí. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete vypínat a zapínat světla, zjasňovat je i tlumit, měnit jejich barvu nebo si nastavit vlastní světelné scény.

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 0.197

Výška (cm): 18.50

Šířka (cm): 10.50

Hloubka (cm): 10.50

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.125

Výška (cm): 11.00

Šířka (cm): 17.70

Hloubka (cm): 11.10

EAN: 8719514372184

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Chromatičnost 6500 K
Energetická třída E
Tvar globe
Výrobce Philips
Patice E27