Tritan Sport Bottle 0,65L Sportovní lehká, čirá a téměř nerozbitná láhev značky Pinguin z velmi odolného materiálu Tritan™ společnosti Eastman. Novinkou u láhve Tritan je prvotřídní design, praktické poutko na zavěšení/uchycení a výklopné víčko s pítkem - tento mechanismus poskytne uživateli naprostý komfort při pití, takže se nemusíte obávat například politého oblečení. Uzávěr a sítko jsou vyreobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu BPA free (využíván např. u kojeneckých lahví, plastových... Celý popis

Koupit za 135 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tritan Sport Bottle 0,65L
Sportovní lehká, čirá a téměř nerozbitná láhev značky Pinguin z velmi odolného materiálu Tritan™ společnosti Eastman.
Novinkou u láhve Tritan je prvotřídní design, praktické poutko na zavěšení/uchycení a výklopné víčko s pítkem - tento mechanismus poskytne uživateli naprostý komfort při pití, takže se nemusíte obávat například politého oblečení.
Uzávěr a sítko jsou vyreobeny ze zdravotně nezávadného polypropylenu BPA free (využíván např. u kojeneckých lahví, plastových příborech atd.).
Láhev je možné mýt v myčce na nádobí a snese teplotu vody v rozsahu -10°C až  95°C.
Široké hrdlo láhve velmi usnadňuje její manuální čištění. Součástí láhve je vyjímatelné praktické sítko zabraňující vychrstnutí vody a filtrující například zelený čaj.
Objemové rysky po 50ml, dělají z láhve praktického pomocníka při vaření, což oceníte především na vícedenních pobytech v přírodě. 
Nekupuj novou PET láhev každý den, plň svoji Tritanovou láhev a pomáhej tak chránit naši zelenou planetu.

 

Technické parametry

Parametry

Materiál
Tritan™, Polypropylen, Silikon

Objem
0.65 L

Rozměry
⌀73 x 220 mm

Šířka uzávěru
55 mm

Hmotnost
138 g

Obsah sady

Příslušenství
Přepážka se sítkem

Praktické poutko a sportovní výklopné víčko s pítkem
Praktické poutko na zavěšení/uchycení a výklopné víčko s pítkem - tento mechanismus poskytne uživateli naprostý komfort při pití, takže se nemusíte obávat například politého oblečení.
Láhev lze vložit do hrnku Alu Mug i Steel Mug a šetřit tak místo při balení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pinguin
Objem 650 ml