Tato náhradní plachta je ideální pro obnovu starých, opotřebovaných markýzových stříšek nebo si ji můžete uložit jako rezervní. Dá se také umístit na rám markýzy, který už máte doma, a vytvořit si chladivý a příjemný stín na terase, terase nebo na zahradě. Plachta na markýzu s atraktivní barvou je pro vaši zahradu ideální doplněk. Toto zastínění na terasu je vyrobené z polyesteru, který je odolný vůči UV a vyblednutí a zaručuje mnoholetou provozní životnost. Je lehké a snadno se s ním pracuje.... Celý popis

Koupit za 1 724 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tato náhradní plachta je ideální pro obnovu starých, opotřebovaných markýzových stříšek nebo si ji můžete uložit jako rezervní. Dá se také umístit na rám markýzy, který už máte doma, a vytvořit si chladivý a příjemný stín na terase, terase nebo na zahradě.

Plachta na markýzu s atraktivní barvou je pro vaši zahradu ideální doplněk. Toto zastínění na terasu je vyrobené z polyesteru, který je odolný vůči UV a vyblednutí a zaručuje mnoholetou provozní životnost. Je lehké a snadno se s ním pracuje.

Poznámka: zahradní plachta obsahuje 1 hlavní textilní díl a 1 přední volán. Balení neobsahuje rám. Tato vysoce kvalitní náhradní plachta je perfektní řešení pro ty, kdo rám už doma mají.

- Barva: žlutá a oranžová
- Materiál: 100% polyester potažený vrstvou PU
- Rozměry plachty na markýzu: 280 x 245 cm (D x Š)
- Vhodná velikost rámu markýzy: 3 x 2,5 m (D x Š)
- Odolné proti UV záření i klimatickým vlivům
- Vodoodpudivé
- Odpuzuje špínu a prach
- Rám není součástí balení
- Balení obsahuje:
- 1 x hlavní plachta markýzy
- 1 x volán
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vida