PlayStation 4 Aim Controller

96 %
(10 hodnocení)

Zaměřovací ovladač PlayStation Aim Controller je určen pro každého, kdo zbožňuje střílečky a už nikdy nechce minout svůj cíl. Zařízení je vybaveno integrovanými herními snímači a světelnou koulí, díky kterým bude míření maximálně přesné. Ovladač disponuje vibracemi a při výstřelu tak pocítíte zpětný ráz, který promění hraní v dokonale autentický zážitek. Aim Controller se lehce ovládá a skvěle padne do ruky leváka i praváka. Díky vestavěným pohybovým snímačům, které se nacházejí na světelné kouli,... Celý popis

Koupit za 1 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zaměřovací ovladač PlayStation Aim Controller je určen pro každého, kdo zbožňuje střílečky a už nikdy nechce minout svůj cíl. Zařízení je vybaveno integrovanými herními snímači a světelnou koulí, díky kterým bude míření maximálně přesné. Ovladač disponuje vibracemi a při výstřelu tak pocítíte zpětný ráz, který promění hraní v dokonale autentický zážitek. Aim Controller se lehce ovládá a skvěle padne do ruky leváka i praváka.

Díky vestavěným pohybovým snímačům, které se nacházejí na světelné kouli, bude vaše míření na cíl maximálně přesné. Nepřítele teď zasáhnete za jakékoli situace!

S ovladačem zažijete nezaměnitelné propojení s virtuální realitou. Při výstřelu pocítíte díky vibracím ve svých rukou zpětný ráz, který udělá z hraní autentický zážitek.

Intuitivní ovládaní
Zařízení je vybaveno dvěma páčkami a ovládáním ovladače DualShock 4 přizpůsobeným jak pro leváky, tak i pro praváky. Bez problému se s ním tak sžije úplně každý.

Infolinka pro podporu PlayStation produktů je pro Česko dostupná na pražském telefonním čísle +420 225341407 a emailové adrese podpora@playstation.cz každý den v čase od 11:00 do 20:00.

Infolinka slouží nejen na technickou podporu všech PlayStation produktů, /PS2, PSP, PS3, PSN/, ale zároveň pro informace ohledně nových produktů, datum uvedení her, servisní podporu a další otázky ohledně PlayStation.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PlayStation
Platforma PlayStation 4