PlayStation HD Camera PS5

98 %
(2 hodnocení)

Součástí balení NENÍ CZ a Sk návod Návod k produktu si můžete vyhledat na stráchách: https://www.navod-k-obsluze.cz/ Díky dvema objektivum pro snímání 1080p a vestavenému stojanu HD kamera hladce spolupracuje s PS5 ™, aby vás dostala do centra pozornosti. Pomocí tlacítka "create" u bezdrátového ovladace DualSense ™ rychle vytvorte záznam nebo vysílejte žive hraní vašich her. Zachytte nepopsatelné okamžiky! Zachycení v 1080p -zaznamenejte hraní v hladkém a ostrém rozlišení Full HD pomocí dvou... Celý popis

Koupit za 1 028 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Součástí balení NENÍ CZ a Sk návod
Návod k produktu si můžete vyhledat na stráchách: https://www.navod-k-obsluze.cz/

Díky dvema objektivum pro snímání 1080p a vestavenému stojanu HD kamera hladce spolupracuje s PS5 ™, aby vás dostala do centra pozornosti. Pomocí tlacítka "create" u bezdrátového ovladace DualSense ™ rychle vytvorte záznam nebo vysílejte žive hraní vašich her.

Zachytte nepopsatelné okamžiky!

Zachycení v 1080p -zaznamenejte hraní v hladkém a ostrém rozlišení Full HD pomocí dvou širokoúhlých objektivu fotoaparátu, díky nimž si zaznamenáte své epické herní momenty. Pomocí tlacítka "create" u bezdrátového ovladace DualSense ™ rychle vytvorte záznam nebo streamujte žive.

Vestavený stojan - nastavte si dokonalý záber s vestaveným nastavitelným stojanem kamery HD. Jeho kompaktní design umožnuje bezpecné umístení nad nebo pod televizor - kde zároven mužete doladit úhel tak, aby vyhovoval vašemu nastavení.

Nástroje na odstranení pozadí -využijte nástroje pro odstranování pozadí u konzole PlayStation®5, který váš stream doladí k dokonalosti. S kamerou se mužete behem vysílání v režimu obraz v obraze zobrazit pro vaše diváky tak, že nebude videt, co máte za sebou. Se schopností oríznout pozadí nebo ho zcela smazat pomocí green-screenu tato funkce posouvá živé vysílání na novou úroven.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PlayStation
Platforma PlayStation 5