Imunoglukan P4H SynBIO je doplněk stravy s jedinečnou kombinací 4 látek. Přípravek obsahuje přírodní Imunoglukan®, vitamin C a synbiotickou kombinaci fruktooligosacharidů a směs 5 životaschopných bakteriálních kultur čtvrté generace DuolacTM. Je vhodný k dlouhodobému užívání, pro alergiky a diabetiky. Mohou ho užívat dospělí a děti od 3 let. Neobsahuje lepek. Vitamin C přispívá ke správné funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a chrání buňky před oxidativním stresem. Přispívá... Celý popis

Koupit za 939 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Imunoglukan P4H SynBIO je doplněk stravy s jedinečnou kombinací 4 látek. Přípravek obsahuje přírodní Imunoglukan®, vitamin C a synbiotickou kombinaci fruktooligosacharidů a směs 5 životaschopných bakteriálních kultur čtvrté generace DuolacTM.

Je vhodný k dlouhodobému užívání, pro alergiky a diabetiky. Mohou ho užívat dospělí a děti od 3 let. Neobsahuje lepek.

Vitamin C přispívá ke správné funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a chrání buňky před oxidativním stresem. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.
Imunoglukan je vysoce purifikovaná přírodní látka, komplex biologicky aktivních polysacharidů, získávaný izolací z Pleurotus ostreatus.
Bakteriální kultury jsou životaschopné organismy, které jsou velmi stabilní a odolné vůči žaludečním a žlučovým kyselinám.
Fruktooligosacharidy ovlivňují živé bakteriální kultury.

Balení obsahuje 70 kapslí.

Dávkování a způsob užití
Doporučuje se užívat 1 kapsle denně, nejlépe nalačno.
Kapsli polykejte celou a zapijte ji dostatečným množstvím vody.
Obsah kapsle lze vysypat na lžičku a poté užít.

Složení
Jedna kapsle obsahuje imunoglukan 100 mg, vitamin C 100 mg, 2,5. 10(9) lyofilizovaných bakteriálních kultur (Bifidobacterium casei LC1, Bifidobacterium acidophilus LH5, Streptococcus thermophilus ST3, Lactobacillus casei LC1, Bifidobacterium bifidum BF2), fruktooligosacharidy 25 mg a isomaltooligosacharidy 25 mg.
Kapsle je vyrobena z hydroxypropylmethylcelulosy s použitím potravinářských barviv (měďnatý komplex chlorofylinů a oxid titaničitý).
Neobsahuje lepek.

Upozornění
Přípravek nesmí užívat osoby s transplantovanými orgány anebo užívající imunosupresiva.
Není určeno pro děti do 3 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pleuran
Množství 70 tbl
Forma produktu kapsle
Oblast užití imunita
Určení unisex
Značka Imunoglukan
Věková skupina pro děti a dospělé
Vitamíny ano
Superfood ne
Způsob podání perorální podání
Vhodné pro děti od od 3 let
CBD ne
CBG ne
Zobrazit více parametrů