Propolisové kapky tinktura 48g Hledáte účinnou zbraň na opary či afty? Máte problémy s kuřími oky nebo Vás trápí bradavice? Otoky v dutině ústní či Vás bolí zuby? Propolis působí protizánětlivě a desinfekčně. Je také velmi účinný proti virům (hlavně chřipkovým). Našli jste tu pravou a účinnou pomoc. Propolis, jako čistě přírodní produkt jež sbírají včely na pupenech stromů a keřů. Propolis obsahuje velké množství různých látek a liší se ve složení dle zeměpisného původu a složení rostlin v danné... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Propolisové kapky tinktura 48g
Hledáte účinnou zbraň na opary či afty? Máte problémy s kuřími oky nebo Vás trápí bradavice? Otoky v dutině ústní či Vás bolí zuby?
Propolis působí protizánětlivě a desinfekčně. Je také velmi účinný proti virům (hlavně chřipkovým).
Našli jste tu pravou a účinnou pomoc. Propolis, jako čistě přírodní produkt jež sbírají včely na pupenech stromů a keřů. Propolis obsahuje velké množství různých látek a liší se ve složení dle zeměpisného původu a složení rostlin v danné oblasti.  Jeho použití se traduje již z dob dávno minulých.
Propolisové kapky vznikají louhováním propolisu v lihu. Jelikož některé látky obsažené v propolisu jsou rozpustné ve vodě, je možno vyrobit i vodný výluh. Nejlepších vásledků se dosáhne při maceraci v 70% lihu.
Kapky jsou velmi účinné při okamžité aplikaci na popáleniny (zabraňují tvorbě puchýřků). Při použití na afty či opary, a po zředění na výplach dutiny ústní (malý panák nakapat 10kapek tiktury a dolít vodou), také ke zpevnění dásní v dutině ústní při paradentóze. Vhodné na krvácení dásní. Také můžeme využít při zažívacích problémech ( 1lžičku do sklenice vody 1x denně).
Při každodením potírání ničí bradavice a kuří oka.
Není vhodné pro děti do 3 let.
Balení: 48g
Výrobce: Pleva
Složení: Alcohol, voda, propolis
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pleva
Forma produktu kapky
Určení unisex
Hmotnost 48 g
Značka Pleva