Plody Země nano White 100 g

80 %
(2 hodnocení)

25g - 250kč, 50g - 450kč, 100g - 800kč   UPOROZNĚNÍ! Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět. EN: According to the Czech legislation, it is not a kratom approved nutritional supplement or food. It is only a collector’s item. Kratom (Mitragyna speciosa)Sušené listí v prášku White Kratom Nevíte, který druh kratomu vyhovuje právě vám? Mitragyna speciosa (obecně známý jako kratom) je tropický, stálezelený až 30m vysoký strom... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

25g - 250kč, 50g - 450kč, 100g - 800kč
 
UPOROZNĚNÍ!
Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět. EN: According to the Czech legislation, it is not a kratom approved nutritional supplement or food. It is only a collector’s item.
Kratom (Mitragyna speciosa)Sušené listí v prášku
White Kratom
Nevíte, který druh kratomu vyhovuje právě vám?
Mitragyna speciosa (obecně známý jako kratom) je tropický, stálezelený až 30m vysoký strom s kmenem o průměru do 1m původem z jihovýchodní Asie (Thajsko, Indonésie, Malajsie, Myanmar a Papua Nová Guinea), kde jej v tradiční medicíně využívají pro své léčivé a psychoaktivní účinky.
Obecně řečeno, je červený kratom uklidňující, dobře potlačuje bolest a je celkově tlumící. Zelený kratom je více stimulující než červený, jeho účinky jsou delší, přináší projasnění mysli a větší výdrž – proto je oblíbený mezi sportovci a lidmi vykonávajícími fyzicky náročnou práci. Někteří uživatelé tvrdí, že jim pomáhá zvládat úzkosti a deprese. Bílý kratom dodává energii, pozvedá náladu – je tedy nejvíce stimulující. Žlutý a Zlatý kratom neoznačuje barvu žilnatiny, ale spíše se jedná o označení sušící techniky. Svými účinky lze žlutý kratom zařadit někde mezi bílý a zelený a zlatý mezi zelený a červený. Po užití většiny druhu kratomu zažijete lehkou euforii.
Pozn.: zmiňované barevné varianty kratomu vychází z barvy žilnatiny listu před zpracováním.
Upozornění: Produkt není schválen jako potravina ani jako doplněk stravy.
 
Tento produkt je balen v PVC folii a papírové krabičce.
Složení: 100% mleté listyBalení: PVC folii a papírová krabičkaDostupné gramáže: 25g , 50g , 100gZemě původu: Indonésie
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Plody Země
Hmotnost 100 g