Plody Země nano White 200 g

80 %
(2 hodnocení)

Bílý je společně se zeleným nejoblíbenější a nejprodávanější druh Kratomu. Listy se suší na přímém slunci a díky tomu má prášek o něco světlejší barvu a jiné účinky než zelený. Tento kratom pochází ze západní časti ostrova Borneo. Je sterilizovaný gama zářením (účinnější než UV) a testovaný v ČR nejen na množství aktivních látek, ale také na přítomnost těžkých kovů a bakterií, abys měl jistotu, že se jedná o nezávadný a bezpečný produkt. Pro pěstování nebyly použity žádné pesticidy ani jiná chemie.... Celý popis

Koupit za 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bílý je společně se zeleným nejoblíbenější a nejprodávanější druh Kratomu. Listy se suší na přímém slunci a díky tomu má prášek o něco světlejší barvu a jiné účinky než zelený.
Tento kratom pochází ze západní časti ostrova Borneo. Je sterilizovaný gama zářením (účinnější než UV) a testovaný v ČR nejen na množství aktivních látek, ale také na přítomnost těžkých kovů a bakterií, abys měl jistotu, že se jedná o nezávadný a bezpečný produkt. Pro pěstování nebyly použity žádné pesticidy ani jiná chemie.
Můžeš se také spolehnout, že všechen náš kratom je v premium kvalitě - vyráběn z listů starých a urostlých stromů, které rostou v divočině (většina konkurenčních kratomů se standardně pěstuje na plantážích k tomu určených a stromy tam jsou často mladé, neobsahují tedy tolik aktivních látek). Na drcení listů se používají moderní stroje, aby bylo dosaženo nejjemnějšího namletí na tzv. nano prášek. Stroj mele při nízkých teplotách, aby během procesu nedocházelo ke snižování účinných látek.
• Obsah alkaloidu Mitragynine dosahuje hodnot až 2 % •
Kratom rozdělujeme na základních 6 druhů: Bílý, zelený, žlutý, zlatý, červený a hnědý Bentuangie. Možná znáš tzv. strainy jako jsou např.: Maeng Da, Entikong, Bali, Borneo, Thai, Malay, Dragon apod. Pravda je však taková, že tyto strainy jsou jen mixem barev v různých poměrech. Tyto názvy jsou hlavně marketingovým tahem a výrobci v Indonésii stále vymýšlejí nové druhy, aby tak zvětšili svůj sortiment a s ním i prodeje. My se s tímto trendem nechceme vézt, a proto ti zde nabízíme pouze čisté druhy.
• A pokud objednáš kratom v EKO balení, tak můžeš počítat s tím, že sáčky, ve kterých zboží dorazí, se na kompostu do 66 dní plně rozloží. Jsou totiž vyrobené z recyklovaného papíru, celulózy a kukuřičného škrobu •
Země původu: Indonésie
Dle nařízení Evropské unie č. 432/2012 kratom není schválen jako potravina nebo doplněk stravy a je určen pouze pro vědecké nebo sběratelské účely. Není určen ke konzumaci samostatně ani ve směsi s jinými látkami. Nezodpovídáme za nesprávné použití.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Plody Země
Hmotnost 200 g