PLUSTEK OpticFilm 8200i AI

0 %
(0 hodnocení)

35mm filmový skener 7200 dpi optické rozlišení SilverFast multiexpozice Vestavěný infračervený kanál spolu se SilverFast ISRD pro odstranění prachu a škrábanců IT8 kalibrační terč Skenery Plustek OpticFilm na skenování filmů a diapozitivů ve vysokém rozlišení, používají profesionální i amatérští fotografové, grafici, designéři, fotolaby a školy po celém světě. Plustek OpticFilm 8200i Ai je výkonný skener s optickým rozlišením 7200 dpi. Jeho špičkový optický systém excelentně zachycuje detaily v... Celý popis

Koupit za 12 856 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

35mm filmový skener
7200 dpi optické rozlišení
SilverFast multiexpozice
Vestavěný infračervený kanál spolu se SilverFast ISRD pro odstranění prachu a škrábanců
IT8 kalibrační terč

Skenery Plustek OpticFilm na skenování filmů a diapozitivů ve vysokém rozlišení, používají profesionální i amatérští fotografové, grafici, designéři, fotolaby a školy po celém světě.
Plustek OpticFilm 8200i Ai je výkonný skener s optickým rozlišením 7200 dpi. Jeho špičkový optický systém excelentně zachycuje detaily v tmavších oblastech a pozoruhodný rozsah odstínů. Vestavěný infrčervený senzor pomáhá uživatelům odstranit prach a škrábance ze snímků originálů bez potřeby manuálních zásahů. S přiloženým kalibračním terčíkem IT 8 je zajištěno, aby výstupy z tohoto výkonného skeneru měly stále přesné barvy a ostré detaily.
Dobře navržená konstrukce skeneru OpticFilm 8200i Ai se perfektně doplňuje s profesionálním skenovacím softwarem SilverFast od společnosti LaserSoft Imaging. SilverFast Multi-Exposure® zvyšuje dynamický rozsah, snižuje šum a zlepšuje detaily obrázků. SilverFast iSRD® pro odstranění prachu a škrábanců vám pomůže chránit vaše uložené snímky před stopami prachu a škrábanců a optimalizovat je. SilverFast Auto IT8 Calibration® zajistí barevnou kalibraci skeneru za pouhé 2 minuty.
iSRD - Předtím a potom

Multi-Exposure – Předtím a potom
 
IT8 - Předtím a potom

SilverFast® společnosti LaserSoft Imaging
Plustek OpticFilm 8200i Ai je dodáván s nejnovější verzí oceňovaného skenovacího softwaru SilverFast 8 společnosti LaserSoft Imaging. Názorný WorkflowPilot® usnadňuje uživatelům všechny kroky při skenování a zpracování snímků. Nově vyvinuté intuitivní grafické rozhraní aplikace SilverFast 8 zkracuje dobu pro zapracování a okno náhledu umožňuje uživatelům okamžitě vidět výsledek každé provedené úpravy, včetně výsledků složitých a náročných funkcí. SilverFast 8 podporuje multitasking a nejnovější 64 bitový hardware a díky tomu je extrémně rychlý a efektivní.
Plustek OpticFilm 8200i Ai získá výsledky v profesionální kvalitě z jakéhokoliv fotografického originálu. Je používán profesionálními a amatérskými fotografy, grafiky, milovníky fotografie, a také těmi, kdo potřebují vysokou kvalitu obrazu při zvětšování fotografií.
Aktualizace ovladačů a software
Nejnovější verze ovladačů naleznete na webu výrobce.
Aktualizace a doplňky k dodávaným aplikacím Plustek jsou na webu výrobce.
Zobrazit více

Parametry

Maximální velikost předlohy 36.8 x 25.4 mm
Výrobce Plustek
Rychlost náhledu 8 s
Optické rozlišení 7200 x 7200 dpi
Rozhraní USB 2.0
Napájení 15 V / 1 A
Automatický podavač ne
Nástavec na diapozitivy ano
Šířka 120 mm
Výška 119 mm
Hloubka 272 mm
Hmotnost 1600 g
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty