Podopharm Onygen krém 20 ml

96 %
(42 hodnocení)

ONYGEN krém pro účinnou regeneraci nehtového lůžka Inovativní receptura krému Onygen chráněná patentovým zákonem obsahuje mlezivo bovinum se 40% tuku, tzn. J. Bovinné mlezivo bohaté na více než 250 sloučenin ve vysoké koncentraci, které nemá obdoby v žádném jiném přírodním produktu. Proteiny mají největší hodnoty v mlezivu: imunoglobuliny, laktoferin, lysozym, laktoperoxidáza. Tyto látky mají silné antibakteriální, antivirové a protiplísňové vlastnosti. Hovězí kolostrum také obsahuje tuky, sacharidy,... Celý popis

Koupit za 343 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ONYGEN krém pro účinnou regeneraci nehtového lůžka
Inovativní receptura krému Onygen chráněná patentovým zákonem obsahuje mlezivo bovinum se 40% tuku, tzn. J. Bovinné mlezivo bohaté na více než 250 sloučenin ve vysoké koncentraci, které nemá obdoby v žádném jiném přírodním produktu.

Proteiny mají největší hodnoty v mlezivu: imunoglobuliny, laktoferin, lysozym, laktoperoxidáza. Tyto látky mají silné antibakteriální, antivirové a protiplísňové vlastnosti. Hovězí kolostrum také obsahuje tuky, sacharidy, růstové faktory a deriváty nukleových kyselin.

Mastné kolostrum se vyznačuje i vysokým obsahem vitamínů B, A, D a E, jakož i lehce stravitelného vápníku. Vzorec přípravku je založen na emulzích z tekutých krystalů. Jejich lamelární struktura zefektivňuje penetraci účinných látek. Krém obsahuje skvalen a oleje známé svými prospěšnými vlastnostmi: rakytník a avokádo.

Krém na nehty Onygen - aplikace

- Krém používejte po konzultaci a pod dohledem pediatra, specialisty na péči o nohy.

- Aplikujte přípravek na problémové oblasti. Masírujte dvakrát denně.

- Aplikujte na noc pod okluzním zábalem jednou týdně.

Onygen krém - složení
Voda, Propanediol, Colostrum, Pentylene Glycol, Persea Gratissima Oil, Squalen, Cetearyl, Trisostearin, Sorbitan, Olivate, Tocopheryl Acetat, Glyceryl Stearat, olej z Hippophae Rhamnoides, Alcohol, Sodium Polyacrylate, Xanthay - 8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitat, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfém, Limonene, Linalool.

Balení: 20 ml

 KUP 2 BALENÍ PRODUKTU A ZÍSKÁŠ 10% SLEVU 

 (PŘIDĚLENÍ SLEVY SI OVĚŘÍŠ V KOŠÍKU) 
Zobrazit více

Parametry

Objem 20 ml
Výrobce Podopharm
Typ produktu krémy