Polar H9

85 %
(13 hodnocení)

Outdoorové multisportovní hodinky Polar Grit X jsou nekompromisní kombinací robustního, odolného a přitom lehkého designu. Mají špičkové tréninkové funkce a nabízejí všechny možnosti, které vám zpřístupňuje bezkonkurenční tréninková platforma Polar Flow™. Polar Grit X přichází s vestavěným pokročilým modulem GPS, kompasem a výškoměrem pro efektivní využití v tréninkovém režimu. Unikátní funkce plánování a přizpůsobování tréninku vaší aktuální kondici Polar Smart Coaching zajistí, že vždy budete... Celý popis

Koupit za 1 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Outdoorové multisportovní hodinky Polar Grit X jsou nekompromisní kombinací robustního, odolného a přitom lehkého designu. Mají špičkové tréninkové funkce a nabízejí všechny možnosti, které vám zpřístupňuje bezkonkurenční tréninková platforma Polar Flow™.

Polar Grit X přichází s vestavěným pokročilým modulem GPS, kompasem a výškoměrem pro efektivní využití v tréninkovém režimu. Unikátní funkce plánování a přizpůsobování tréninku vaší aktuální kondici Polar Smart Coaching zajistí, že vždy budete připraveni na dobrodružství, která na vás čekají.

KDYŽ STYL POTKÁ SÍLU

Když míříte dál než všichni ostatní, potřebujete pomocníka, který to zvládne spolu s vámi. Polar Grit X je navržen tak, aby vás doprovodil i na těch nejdrsnějších a nejnáročnějších trasách a při tom i souzněl s vaším každodenním stylem.

ARMÁDNÍ ÚROVEŇ ODOLNOSTI

Polar Grit X prošel několika testy MIL-STD-810G, včetně extrémních teplot, vlhkosti a pádů.

AŤ VÁS NIC NETÍŽÍ

S hmotností 64 g jsou Polar Grit X jedněmi z nejlehčích outdoorových multisportovních hodinek na trhu.

TAM A ZASE ZPÁTKY

Mimořádně dlouhá životnost baterie a víceúrovňové nastavení energeticky úsporných profilů zajistí, že vás Polar Grit X nezklame ani při těch nejdelších dobrodružstvích.

POSOUVEJTE SE DÁL

Ať už trénujete venku nebo se v tělocvičně připravujete na budoucí výzvy, Polar Grit X má všechny nepostradatelné tréninkové nástroje, díky kterým se bude neustále posouvat dál a dál, blíž k vašim cílům.

DOTANKUJTE PALIVO

Naučte se včas doplnit energii při dlouhých a náročných trénincích díky nové funkci FuelWise™

VYSTOUPEJTE VÝŠ

Podrobné statistiky stoupání a klesání z Hill Splitter™ zanalyzují váš výkon při stoupání i klesání.

Cesta za vyššími cíli ale začíná už dlouho před tím, než vyrazíte ven. Díky automatickému měření míry regenerace Nightly RechargeTM a adaptivnímu, personalizovanému průvodci tréninkem FitSparkTM budete vždy připraveni zdolávat všechny překážky, které se vám postaví do cesty.

ZŮSTAŇTE NA SPRÁVNÉ CESTĚ

Naplánujte si trasu v aplikaci Komoot a pak nechte Polar Grit X, aby vás vedl krok za krokem správnou trasou.

ŽIVLY VÁS NEZASTAVÍ

Když jste připraveni, nic jako špatné počasí pro vás neexistuje. Polar Grit X vám ukáže aktuální předpověď počasí na 2 dny dopředu.

OBJEVTE ULTIMÁTNÍ TRÉNINKOVOU PLATFORMU POLAR FLOWTM

Díky Polar Grit X budete mít všechna vaše tréninková data snadno přístupná na Polar FlowTM - dokonalé platformě pro všechny sportovce - aplikace i webová služba.

ANALYZUJTE KAŽDÝ DETAIL

Prozkoumejte každý detail vašeho tréninku. Naplánujte si trénink, od individuálního rozcvičení až po celosezónní tréninkový plán, a sledujte jak se zlepšujete.

SPOJENÍ I S JINÝMI KOMUNITAMI

Tréninková data můžete automaticky synchronizovat se Stravou, TrainingPeaks a celou řadou dalších online sportovních aplikací a platforem.

HILL SPLITTER™ - Získejte detailní data o vašem výkonu během stoupání a klesání při vašem tréninku.

FUELWISE™ - Naučte se včas doplnit energii potřebnou pro vaše dlouhé tréninky.

SLEEP PLUS STAGES™ - Monitorujte různé fáze vašeho spánku a získejte přehled o celkové kvalitě spánku díky srozumitelně vyjádřenému číselnému skóre s detailně vyhodnocenými fázemi spánku.

POČASÍ - Informace o aktuálním počasí a předpověď na další 2 dny přímo ve vašich hodinkách.

BĚŽECKÝ VÝKON - Získejte komplexnější náhled na intenzitu svých běžeckých tréninků.

NIGHTLY RECHARGE™ - Zjistěte jak dobře během noci regenerujete a co můžete udělat pro efektivnější regeneraci.

CHYTRÁ UPOZORNĚNÍ - Propojte svůj Polar Grit X s chytrým telefonem a nic vám neunikne. Přijímejte notifikace o příchozích hovorech, zprávách, emailech, událostech ve vašem kalendáři či novinkách na Facebooku z vašeho telefonu přímo na displeji Polar Grit X.

SPORTOVNÍ PROFILY - Polar Grit X podporují více než 100 různých sportů. Přidejte si vaši oblíbenou sportovní aktivitu do vašich fitness hodinek.

ZDROJE ENERGIE - Sledujte jak vaše tělo během různých tréninků využívá jiné zdroje energie. Polar Grit X rozděluje využití energie mezi sacharidy, bílkoviny a tuky.

NAVIGACE - Nahrajte si naplánovanou trasu přímo do vašich Polar Grit X a zůstaňte na správné trase s real time navigací.

PLÁNOVÁNÍ TRASY S KOMOOT - Naplánujte svou trasu na aplikaci Komoot a poté ji nahrajte přímo do svých Polar Grit X a nechte se krok za krokem vést po vaší trase.

POKROČILÉ MĚŘENÍ TEPU ZE ZÁPĚSTÍ - Měřte svou tepovou frekvenci snadno a přesně přímo ze zápěstí díky pokročilému systému fúzní technologie kombinující optické LED měření s měřením skrze přímý kontakt s pokožkou.

FITSPARK™ DENNÍ PRŮVODCE TRÉNINKEM - Získejte předpřipravené denní tréninky, které zohledňují vaši míru regenerace, připravenosti a tréninkové historie.

SLEEP PLUS STAGES™ - Monitorujte různé fáze vašeho spánku a získejte přehled o celkové kvalitě spánku díky srozumitelně vyjádřenému číselnému skóre s detailně vyhodnocenými fázemi spánku.

PLAVECKÉ METRIKY - Sledujte jak se zlepšujete v bazénu - Polar Grit X automaticky měří tepovou frekvenci, detekuje plavecký styl, vzdálenost, tempo a dobu odpočinku.

STRAVA LIVE SEGMENTS - Se systémem Strava Live Segments bude vaše běhání a vyjížďky na kole zajímavější a zábavnější. Obdržíte upozornění na nedaleké segmenty, uvidíte na nich v reálném čase data o svém výkonu a na konci můžete zkontrolovat svůj výsledek.

SOUVISLÉ SLEDOVÁNÍ TEPOVÉ FREKVENCE - Získejte komplexní přehled o tom, jak se vaše srdce během dne chová. Souvislé sledování tepové frekvence umožňuje ještě přesnější údaje o spálených kaloriích a aktivitách a informuje o nejnižší a nejvyšší naměřené tepové frekvenci daný den.

Hodinky Polar Vantage M představují oceňovanou kombinaci nejnovější sportovní technologie a lehkého designu.

Obsah balení

- Outdoorové multisportovní hodinky Polar Grit X

- Nabíjecí kabel

- Uživatelská příručka

Snímač tepové frekvence POLAR H9

Polar H9 je ideálním univerzálním snímačem srdeční frekvence, který lze připojit k velkému množství zařízení. Díky Bluetooth, ANT+ a 5 kHz technologii lze připojit více zařízení najednou.

Hledáte-li spolehlivý vysoce kvalitní hrudní pás s tepovou frekvencí, Polar H9 splní všechny vaše potřeby a nejen to. Technologie Bluetooth® a ANT+ otevírají nekonečné možnosti připojení k jakékoli aplikaci nebo zařízení, které chcete použít.

TRÉNINK S APLIKACÍ POLAR BEAT NEBO JINÝMI KONDIČNÍMI APLIKACEMI

Polar Beat je jedním z příkladů celé řady fitness a tréninkových aplikací, k nimž můžete připojit svůj snímač tepové frekvence Polar H9. Stačí si vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a snadno přeměnit telefon ve sporttester.

VYSOCE KVALITNÍ MĚŘENÍ TEPU PRO VŠECHNY VAŠE KAŽDODENNÍ SPORTY

Od posilovny přes jogging a skupinové cvičení až po jízdu na stacionárním kole, sleduje Polar H9 vaši tepovou frekvenci spolu s vámi vybranou aplikací nebo zařízením.

KLASICKÉ ROZMĚRY HRUDNÍCH POPRUHŮ

Polar H9 je dodáván s popruhem Polar Soft Strap pro klasické a spolehlivé měření tepové frekvence. Polar H9 reaguje okamžitě na vaše tělo a informuje vás přesně o spálených kaloriích.

Možnosti připojení | Polar H9 je kompatibilní s nejlepšími fitness aplikacemi, sportovními a chytrými hodinkami, tělocvičnými zařízeními a mnoha dalšími zařízeními disponujícími technologií Bluetooth a ANT+. Polar H9 lze současně připojit k zařízením s technologií Bluetooth a ANT+. Řádně zkontrolujte kompatibilitu s vaší oblíbenou aplikací.

Výdrž baterie | Životnost baterie s výdrží 400 hodin je v případě každodenního hodinového tréninku přibližně rok.

Vysoká kvalita tepová frekvence | Díky hrudnímu popruhu je snímač tepové frekvence umístěn v blízkosti srdce, což je ideální pro přesné měření tepové frekvence.

Přesné kalorie | Spolehlivé a vysoce kvalitní měření tepové frekvence vám poskytuje přesné údaje o spalování kalorií.

Kompatibilní s Polar Club | Pokud vaše posilovna používá systém skupinového měření tepové frekvence Polar Club, můžete použít Polar H9 k zobrazení tepové frekvence na obrazovce.

Technické specifikace

Výdrž baterie 400 hodin se zapnutým Bluetooth Low Energy, ANT+ a přenosem 5 kHz

Typ baterie CR 2025

Velikost snímače 34 x 65 x 10 mm

Hmotnost 

Snímač 21 g, popruh 39 g

Materiály 

Konektor: ABS, ABS + GF, PC, nerezová ocel. Popruh: 38 % polyamid, 29 % polyuretan, 20 % elastan, 13 % polyester

Odolnost proti vodě 30 m (vhodné pro plavání)

Provozní teplota -10 °C až 50 °C

Obsah balení 

- Snímač tepové frekvence Polar H9

- Polar Soft Strap

- Návod pro první použití Polar H9

- Informační poznámka
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Polar
Typ Hrudní pás