Přežít

100 %
(1 hodnocení)

Jak se chcete cítit v druhé půlce svého života? A co teprve v poslední dekádě? ***** Určitě si přejete nadále se pružně pohybovat, dobře myslet a žít aktivně bez chronických potíží a bolestí. Co je k tomu potřeba? Mnohem časnější a cílenější prevence, než jakou běžně radí lékař. ***** Podle Petera Attii stárnutí nemusí být synonymem upadající kvality života. Je však třeba nahradit zastaralý rámec současné medicíny personalizovanou, proaktivní strategií zaměřenou an celé dekády dopředu. Na základě... Celý popis

Koupit za 389 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jak se chcete cítit v druhé půlce svého života? A co teprve v poslední dekádě?
*****
Určitě si přejete nadále se pružně pohybovat, dobře myslet a žít aktivně bez chronických potíží a bolestí. Co je k tomu potřeba? Mnohem časnější a cílenější prevence, než jakou běžně radí lékař.
*****
Podle Petera Attii stárnutí nemusí být synonymem upadající kvality života. Je však třeba nahradit zastaralý rámec současné medicíny personalizovanou, proaktivní strategií zaměřenou an celé dekády dopředu. Na základě aktuálních vědeckých výzkumů Attia zpochybňuje konvenční pojetí stárnutí a propaguje medicínu 3.0, inovativní přístup k chytré prevenci chronických onemocnění a prodloužení dlouhodobého zdraví.
*****
Jeho kniha vám poskytne zásadní nutriční rady a techniky pro optimalizaci cvičení, spánku i duševního zdraví a detailní překlad o klíčových ukazatelích nejvražednějších nemocí: srdečních onemocnění, rakoviny, Alzheimerovy choroby a cukrovky 2. typu. Především vás ale naučí přemýšlet o vašem zdraví – i zdraví vašich blízkých – jinak než dosud.
*****
Mimo jiné se dozvíte:

- Čím začít a jaký plán si stanovit, aby se vám za desítky let žilo dobře.
- Jak najít správný stravovací vzorec a proč se místo diet zaměřit na biochemii výživy.
- Kolik síly a svalové hmoty dnes potřebujete, abyste si mohli užívat pohyb i v devadesáti.
- Proč je životně nezbytné vyhnout se zraněním pohybového aparátu a jak nám v tom pomůže „desetiboj stoletých“.
- Proč běžné testy neříkají dost o vašem skutečném riziku cukrovky či úmrtí na infarkt.
Zobrazit více

Parametry

Jazyk české
Výrobce Jan Melvil Publishing