Zahradní obrubník trávníkový lem Ratan HNĚDÁ 3,9 m Pružný plast je odolný vůči všem povětrnostním podmínkám. Obruby se snadno tvarují, můžete tak tvořit libovolné lemy kolem cest, záhonů, chodníků, zahradních zátiší. Viditelná část palisády je vizuálně podobná rákosu a vypadá velmi atraktivně ve velkých i malých zahradách. K dostání v několika barevných provedeních, snadno tedy barvu obrubníku přizpůsobíte okolí.  Palisáda se velmi snadno instaluje a demontuje. Během několika okamžiků tak ji můžete... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zahradní obrubník trávníkový lem Ratan HNĚDÁ 3,9 m

Pružný plast je odolný vůči všem povětrnostním podmínkám. Obruby se snadno tvarují, můžete tak tvořit libovolné lemy kolem cest, záhonů, chodníků, zahradních zátiší. Viditelná část palisády je vizuálně podobná rákosu a vypadá velmi atraktivně ve velkých i malých zahradách. K dostání v několika barevných provedeních, snadno tedy barvu obrubníku přizpůsobíte okolí. 

Palisáda se velmi snadno instaluje a demontuje. Během několika okamžiků tak ji můžete přemístit na jiné místo. V případě potřeby lze palisády snadno umýt ručně nebo pod proudem tekoucí vody. Je to skvělé řešení se zajímavým designem, vysokou kvalitou a výhodnou cenou pro Vaši zahradu.

* Palisáda slouží k dekorativním účelům a je nutné ji pevně ukotvit a zafixovat.

Vlastnosti: 

- Délka prvku: 785,5 mm 

- Celková výška: 186,5 mm 

- Celková délka: 3,9 m

- Odolná vůči UV záření

- Odolná vůči teplotám v rozmezí: - 30 ° C až + 80 C 

- Odolná vůči vlhkosti, plísním, bakteriím a houbám

- 100% recyklovatelná
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Prosperplast
Materiál plastová
Barva hnědá
Hmotnost 1.1 kg
Typ obrubníky
Výška 186 mm