Sexy černá barva v kombinaci s průsvitnou látkou působí vyzývavě a navnadí vás na erotické hrátky. Boxerky Dean na první pohled zaujmou designovým vzorem velkých písmen, který působí originálně a efektně. Proto po nich sáhnou i pánové se smyslem pro detail. Dámy můžou boxerky svému partnerovi věnovat jako dárek k narozeninám, Valentýnu nebo výročí seznámení.   Naši testeři oceňují pevnou, ale zároveň pružnou gumu v pase i kolem nohaviček. Boxerky drží na svém místě, nesjíždí z těla a nerolují... Celý popis

Koupit za 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sexy černá barva v kombinaci s průsvitnou látkou působí vyzývavě a navnadí vás na erotické hrátky.
Boxerky Dean na první pohled zaujmou designovým vzorem velkých písmen, který působí originálně a efektně. Proto po nich sáhnou i pánové se smyslem pro detail. Dámy můžou boxerky svému partnerovi věnovat jako dárek k narozeninám, Valentýnu nebo výročí seznámení.  

Naši testeři oceňují pevnou, ale zároveň pružnou gumu v pase i kolem nohaviček. Boxerky drží na svém místě, nesjíždí z těla a nerolují se na stehnech. Elastický lem se nezařezává do kůže, proto se prádlo pohodlně nosí.
Hladký přiléhavý materiál je příjemný na dotek a neškrábe. Pod transparentní látkou vynikne kulatý zadeček, vzrušený penis i svalnatá stehna. Dámy při pohledu na partnera neudrží své libido ani zvědavé ruce na uzdě.

Elastická látka se přizpůsobí individuálním křivkám těla, proto potěší i muže s pár kily navíc nebo ty, které příroda velkoryse obdařila. 

Produkt: Černé boxerky Dean, M
Zobrazit více

Parametry

Značka Svenjoyment
Barva černá