Typ montáže dřezu: Dřez je téměř v rovinně s deskou,přesahuje pouze o sílu plechu 1 mm Uložení dřezu do roviny s pracovní deskou rozměr skříňky: od 50 cm rozměr dřezu: 1000 x 520 mm rozměr dřezové nádoby: 450 x 400 mm hloubka dřezu: 200 mm tloušťka materiálu 1 mm výřez pro montáž: 988 x 508 mm Cena zahrnuje: otvor na baterii a excentrické ovládání výpustě sítkový ventil 3 1/2" s přepadem excentrické ovládání sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku montážní kování Nerezové dřezy PYRAMIS Nerezové... Celý popis
Koupit za 13 690 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Nerezový dřez Pyramis Olynthos 100 x 52 1B 1D RH
Doprava:
zdarma
13 690 Kč
Koupit za 13 690 Kč
97 %
Pyramis OLYNTHOS (100x52) 1B 1D RH
Doprava:
zdarma
11 990 Kč
Koupit za 11 990 Kč
Popis
Typ montáže dřezu: Dřez je téměř v rovinně s deskou,přesahuje pouze o sílu plechu 1 mm Uložení dřezu do roviny s pracovní deskou
rozměr skříňky: od 50 cm
rozměr dřezu: 1000 x 520 mm rozměr dřezové nádoby: 450 x 400 mm hloubka dřezu: 200 mm
tloušťka materiálu 1 mm
výřez pro montáž: 988 x 508 mm
Cena zahrnuje: otvor na baterii a excentrické ovládání výpustě sítkový ventil 3 1/2" s přepadem excentrické ovládání sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku montážní kování
Nerezové dřezy PYRAMIS
Nerezové dřezy PYRAMIS vynikají perfektním provedením, silnými plechy tloušťky v rozmezí 0,7 až 1 mm, a jedním z nejlepších poměrů cena vs. kvalita na trhu. Na všechny nerezové dřezy je navíc 5 let záruka!
Všechny dřezy PYRAMIS jsou dodávány s kompletním odtokovým systémem s odbočkou na myčku a jsou opatřeny přepadovým otvorem, který chrání před případným přetečením. Dřezy PYRAMIS jsou dodávány již opatřené nalepeným polyuretanovým těsněním EASYFIX™ na spodním obvodu dřezu. Instalace takového dřezu je proto mnohem snadnější a příjemnější.
rozměr skříňky: od 50 cm
rozměr dřezu: 1000 x 520 mm rozměr dřezové nádoby: 450 x 400 mm hloubka dřezu: 200 mm
tloušťka materiálu 1 mm
výřez pro montáž: 988 x 508 mm
Cena zahrnuje: otvor na baterii a excentrické ovládání výpustě sítkový ventil 3 1/2" s přepadem excentrické ovládání sifon pro úsporu místa s odbočkou na myčku montážní kování
Nerezové dřezy PYRAMIS
Nerezové dřezy PYRAMIS vynikají perfektním provedením, silnými plechy tloušťky v rozmezí 0,7 až 1 mm, a jedním z nejlepších poměrů cena vs. kvalita na trhu. Na všechny nerezové dřezy je navíc 5 let záruka!
Všechny dřezy PYRAMIS jsou dodávány s kompletním odtokovým systémem s odbočkou na myčku a jsou opatřeny přepadovým otvorem, který chrání před případným přetečením. Dřezy PYRAMIS jsou dodávány již opatřené nalepeným polyuretanovým těsněním EASYFIX™ na spodním obvodu dřezu. Instalace takového dřezu je proto mnohem snadnější a příjemnější.
Parametry
| Šířka | 100 cm |
| Hloubka vany | 20 cm |
| Barva | stříbrné |
| Odkapávač | ano |
| Materiál | nerezové |
| Výrobce | Pyramis |
| Umístění dřezu pravý/levý | oboustranný |
| Celoplošné | ne |
| Rohové | ne |
| Vanička | ne |
| Dvoudřezy | ne |
| Spodní skříňka | 500 mm |
| Jednodřez | ne |
| Typ montáže | horní, do roviny |
| Povrchová úprava | leštěný |