Q&Q KIDS PLASTIC VQ96J013Y jsou kvalitní dětské hodinky, které by se na vašem nápěstí zaručeně vyjímaly. Tvoří je kulatý ciferník velikosti 35 mm. Osvědčená technologie Quartz je zárukou co nejdelší výdrže na baterii a zároveň veliké přesnosti. Řemínek tvoří plast a dodává jim šmrnc, přičemž je samozřejmostí zachování maximálního pohodlí při nošení. Náramkové hodinky Q&Q nemusíte sundávat při běžném plavání nebo potápění, na hlubinné potápění ovšem nejsou navrženy. Stupeň krytí hodinek má hodnotu... Celý popis
Koupit za 599 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Q&Q KIDS PLASTIC VQ96J013Y
Doprava:
49 Kč
Skladem
599 Kč
Koupit za 599 Kč
97 %
Q&Q Dětské hodinky VQ96J013Y
Doprava:
59 Kč
Skladem
567 Kč
Koupit za 567 Kč
97 %
Hodinky QQ VQ96J013Y
Doprava:
59 Kč
Skladem
599 Kč
Koupit za 599 Kč
94 %
Q&Q Dětské hodinky VQ96J013Y
Doprava:
59 Kč
Skladem
630 Kč
Koupit za 630 Kč
94 %
Dětské hodinky Q&Q KIDS PLASTIC VQ96J013Y (4966006946543)
Doprava:
74 Kč
Skladem
602 Kč
Koupit za 602 Kč
Popis
Q&Q KIDS PLASTIC VQ96J013Y jsou kvalitní dětské hodinky, které by se na vašem nápěstí zaručeně vyjímaly. Tvoří je kulatý ciferník velikosti 35 mm. Osvědčená technologie Quartz je zárukou co nejdelší výdrže na baterii a zároveň veliké přesnosti. Řemínek tvoří plast a dodává jim šmrnc, přičemž je samozřejmostí zachování maximálního pohodlí při nošení. Náramkové hodinky Q&Q nemusíte sundávat při běžném plavání nebo potápění, na hlubinné potápění ovšem nejsou navrženy. Stupeň krytí hodinek má hodnotu 100 m (10 ATM). Zásadní rysy dětských hodinek Q&Q KIDS PLASTIC VQ96J013Y Strojek s Quartz technologií běží na baterii, která má dlouhou výdrž Pro řemínek byl zvolen materiál: plast Stupeň vodotěsnosti hodinek Q&Q: 100 m (10 ATM) Ciferník nese barvu: bílá Zbarvení řemínku: šedá Dětské hodinky jsou řízeny strojkem typu quartz Hodinky Q&Q KIDS PLASTIC VQ96J013Y vám nabídnou i další funkci Detaily s luminiscenční vrstvou umožní číst ciferník třeba i v úplné tmě. Sklíčko: plastové
Parametry
| Značka | Q&Q |
| Zobrazení času | analogové |
| Materiál řemínku | plast |
| Styl | sportovní |
| Určení | dětské |
| Pohon | bateriové - quartz |
| Vhodnost pro vodní aktivity | pro potápění (100+ m) |
| Průměr | 35.0 mm |
| Materiál pouzdra | plast |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Napájení | bateriové |
| Materiál skla | plastové |
| Osazení | bez osazení |
| Tvar | kulaté |
| Barva řemínku | šedá |
| Barva ciferníku | bílá |
| Osvětlení | s luminiscencí |
| Šířka řemínku | 3.5 cm |
| Umístění | na ruku |
| Vzor | s hvězdami |
| Formát číslic | s arabskými číslicemi |
| Šířka ciferníku | 3.5 cm |
| Velikost ciferníku | malé |
| S podsvícením | ano |
| Čitelnost ve tmě | s dočasným svícením (luminiscence/LED) |
| Frekvence údržby | s nenáročnou údržbou (quartz) |
| Chytré funkce | bez chytrých funkcí |