QBRICK SYSTEM TWO TOOLBOX PLUS je modulární, odolný box na nářadí se zvýšenou kapacitou. Ideální volba pro přepravu ručního nářadí, stavebních materiálů, ale také pro skladování položek jako kladiva, šroubováky, pilníky. Co ovšem oceníte nejvíce je možnost spojování s jinými prvky sady QBRICK SYSTEM. Krabice ve spojení s přepravní platformou s řadou Qbrick TWO tvoří mobilní úložiště až do 100 kg. QBRICK SYSTEM TWO ORGANIZER MULTI je modulární organizér pro menší příslušenství. Designovaný pro vkládání... Celý popis
Koupit za 1 229 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
89 %
Qbrick System Two 200 včetně 6 Multi organizérů Z251613PG003
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 229 Kč
Koupit za 1 229 Kč
100 %
Qbrick System Two 200 včetně 6 Multi organizérů Z251613PG003
Doprava:
55 Kč
Skladem
1 209 Kč
Koupit za 1 209 Kč
100 %
Qbrick System Two 200 včetně 6 Multi organizérů Z251613PG003
Doprava:
85 Kč
Skladem
1 198 Kč
Koupit za 1 198 Kč
100 %
Qbrick System Two 200 včetně 6 Multi organizérů Z251613PG003
Doprava:
65 Kč
Skladem
1 195 Kč
Koupit za 1 195 Kč
Popis
QBRICK SYSTEM TWO TOOLBOX PLUS je modulární, odolný box na nářadí se zvýšenou kapacitou. Ideální volba pro přepravu ručního nářadí, stavebních materiálů, ale také pro skladování položek jako kladiva, šroubováky, pilníky. Co ovšem oceníte nejvíce je možnost spojování s jinými prvky sady QBRICK SYSTEM. Krabice ve spojení s přepravní platformou s řadou Qbrick TWO tvoří mobilní úložiště až do 100 kg.
QBRICK SYSTEM TWO ORGANIZER MULTI je modulární organizér pro menší příslušenství. Designovaný pro vkládání do boxů QS SYSTEM TWO (Toolbox a Box 200) jak vidíte na obrázcích výše nad textem. Bezchybný systém zacvakávání ocení každy řemeslník, který potřebuje organizovat příslušenství, šroubky, nářadí. Díky speciálně vymyšleným vodícím drážkám můžete do boxů umístit 4 až 6 organizérů multi.Polykarbonátový kryt, nastavitelné přepážky a pohodlná rukojeť zase zajišťují vysokou odolnost a ergonomii při práci.
Charakteristika:
kompatibilní – systém Qbrick System TWO umožňuje kombinování kufrů na nářadí, vozíků a úložných systémů
variabilita ve spojování s jinými prvky Qbrick System TWO případně řady ONE pomocí adapteru.
QBRICK SYSTEM TWO – skladování nářadí - nabízí s touto ucelenou sérií TWO mobilní úložný systém boxů (kufrů) na nářadí a plošin, který Vám poskytne nekonečné množství kombinací a flexibilní možnosti uskladnění. Vhodné pro hobby řemeslníky nebo profesionální pracovníky v dílnách. S tímto systémem bude vaše nářadí bezpečně a prakticky uloženo a vždy po ruce.
QBRICK SYSTEM TWO ORGANIZER MULTI je modulární organizér pro menší příslušenství. Designovaný pro vkládání do boxů QS SYSTEM TWO (Toolbox a Box 200) jak vidíte na obrázcích výše nad textem. Bezchybný systém zacvakávání ocení každy řemeslník, který potřebuje organizovat příslušenství, šroubky, nářadí. Díky speciálně vymyšleným vodícím drážkám můžete do boxů umístit 4 až 6 organizérů multi.Polykarbonátový kryt, nastavitelné přepážky a pohodlná rukojeť zase zajišťují vysokou odolnost a ergonomii při práci.
Charakteristika:
kompatibilní – systém Qbrick System TWO umožňuje kombinování kufrů na nářadí, vozíků a úložných systémů
variabilita ve spojování s jinými prvky Qbrick System TWO případně řady ONE pomocí adapteru.
QBRICK SYSTEM TWO – skladování nářadí - nabízí s touto ucelenou sérií TWO mobilní úložný systém boxů (kufrů) na nářadí a plošin, který Vám poskytne nekonečné množství kombinací a flexibilní možnosti uskladnění. Vhodné pro hobby řemeslníky nebo profesionální pracovníky v dílnách. S tímto systémem bude vaše nářadí bezpečně a prakticky uloženo a vždy po ruce.
Parametry
| Výrobce | Qbrick |
| Typ | boxy |
| Hmotnost | 2.6 kg |
| Délka | 53 cm |
| Nosnost | 100.0 kg |
| Objem | 14.3 l |
| Určení použití | do dílny |
| Pro řemeslníky a profesionály | ano |
| Pro kutily | ano |
| S odnímatelnými přihrádkami | ano |
| S nastavitelnými přepážkami | ano |
| Se zásobníky na drobné díly | ano |
| Barva | černé/červené |
| Materiál | polypropylen, polyuretan |
| Výška | 19.5 cm |
| Šířka | 29.5 cm |
| Hloubka | 29.5 cm |
| Vnitřní šířka | 23.7 cm |
| Vnitřní výška | 18.7 cm |
| Nárazuvzdorné | ano |