Plastový odpadkový koš MINI Hippo 1l Rozměry: délka: 12,5 cm šířka: 12,5 cm výška – 20,5 cm objem - 1000ml Materiál: plast Barva: krémová, hnědá - barvu napište, prosím, do poznámky
Koupit za 55 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
QLUX Plastový odpadkový koš MINI Hippo 1l
Doprava:
76 Kč
Skladem
55 Kč
Koupit za 55 Kč
90 %
QLUX Plastový odpadkový koš MINI Hippo 1l
Doprava:
76 Kč
Skladem
55 Kč
Koupit za 55 Kč
Popis
Plastový odpadkový koš MINI Hippo 1l Rozměry: délka: 12,5 cm šířka: 12,5 cm výška – 20,5 cm objem - 1000ml Materiál: plast Barva: krémová, hnědá - barvu napište, prosím, do poznámky
Parametry
| Hloubka | 12.5 cm |
| Objem | 1.0 l |
| Šířka | 12.5 cm |
| Výška | 20.5 cm |
| Výrobce | Qlux |
| Typ | klasické koše |
| Počet přihrádek | 1 |
| Mechanismus otevírání | s ručním otevíráním |
| Dětské | ano |
| S víkem | ano |